Покинутий Нью-Йорк: зруйновані будівлі і моторошні місця мегаполісу

Американський фотограф британського походження Пол Брейк робить фото будівель в Нью-Йорку, які нагадують декорації для фільму жахів.
“Вулична фотографія завжди була моєю пристрастю. Найбільш захоплююче – це пошук прихованих закутків, маловідомих місць і покинутих будівель. У них ви ніколи не знаєте, з чим зіткнетеся і це завжди унікальний досвід”, – розповів він Daily Mail.
Пол живе на острові Стейтен-айленд і фотографує місцеву архітектуру. Одне із примітних місць – покинута лікарня “Сів’ю”. Її побудували 1905-го, у 1970-х закрили. Але деякі будівлі досі використовують. В одній із секцій є відділення для божевільних.
Інша будівля – “Фарм-колоні”, покинутий прихисток для бідноти і безпритульних. Наприкінці ХІХ ст. його побудували, щоб дати їм можливість спільно вирощувати овочі. Закрили також у 1970-х. Після того, як сюди забрели діти і попадли в могили, місце отримало недобру славу.
Також Пол зробив знімки форта Річмонд, якому 400 років і краєвид зі статуєю Свободи з вікна госпіталю для емігрантів (будівля закрита для громадського доступу). Також він зняв собор святого Патріка і катакомби під ним.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *