Містична Україна: 7 місць, при відвідуванні яких стає моторошно

В Україні є місця, де кажуть, що відбуваються дивні речі, які не на жарт лякають людей. Їх важко, а іноді й неможливо, пояснити за допомогою науки чи логіки, тому їх звикли обходити іншими шляхами.
Тож пропонуємо добірку наймістичніших куточків України, яка, сподіваємося, стане в нагоді мандрівникам, як люблять полоскотати собі нерви, пише clutch.ua.
Вінницька психіатрична лікарня
Історія цієї лікарні, яка з’явилася в кінці ХІХ ст. у Вінниці, наповнена страшними подіями.
Тут лікували хворих жахливими методами: кровопусканням, опіками, п’явками, проносними засобами, оцетом, голодуванням, водолікуванням. Людей зв’язували ременями і, навіть, застосовували кайдани. Від такого лікування смертність серед пацієнтів була просто вражаючою.
У радянську окупацію сюди потрапляли люди, які не догодили уряду. Над ними проводили експерименти.Тюрма на Лонцького
Зараз це музей-меморіал жертв окупаційних режимів, але в ХХ ст. це була в’язниця польського, радянського і нацистського режиму. Речі, які тут відбувалися навіть описувати важко. Незважаючи на відсутність легенд про це місце, знаходиться там дуже некомфортно.Кладовище з вампіром
Старовинне кладовище в Івано-Франківську є справжньою знахідкою для любителів вампірів. У 1974 році в місті знайшли трупи з дивними слідами укусів на шиї. Ходять легенди, що саме там колись був похований вампір. Його могилу вирішили зруйнувати військовим вогнеметом. Після цього випадки дивних смертей відразу припинилися.Зелений театр
Місце сповнене легендами і приваблює любителів паранормальних явищ. Зелений театр – це величезна споруда з підземними ходами і тунелями. Ходять історії, що він є центром підземних комунікацій ще з часів заснування Києва.
Також існує думка, що тут любив гуляти письменник Михайло Булгаков. Говорять, що неподалік був цвинтар самогубців і померлих немовлят, а за радянських часів злочинці залишали тут тіла вбитих.Ставка Гітлера “Вервольф”
Ставка Адольфа Гітлера у Вінницькій області була зменшеною копією головної ставки “Вольфшанце” в Східній Прусії . Будували комплекс 5 тис. радянських військовополонених, всі були вбиті. За загадкових обставин загинули і німецькі інженери – їх літак вибухнув в повітрі.Долина привидів
Гірський масив Демерджі або Долина привидів складається з великої кількості природних скульптур, які нагадують людей, тварин і химер. Люди тут часто страждають від галюцинацій та марень через місцеві рослин, які виділять речовини, що викликають тимчасові розлади психіки.
Дослідники паранормальних явищ стверджують, що Долина привидів – це аномальна зона. Тут часто збираються екстрасенси та інші прихильники езотеричних навчань.Поляна “Громовище”
Вночі поляна дивно світиться, а після цього в небо піднімається яскравий промінь світла. Люди, які потрапляють сюди, починають себе погано почувати, а під час грози це місце буквально притягує до себе блискавки, через що загинуло багато людей. На галявині археологи також виявили древнє капище.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *