Психологія в дії: 19 простих психологічних прийомів, які справді працюють

Є чимало психологічних трюків і НЛП-прийомів, про які написано не одну книгу і прочитано не одну лекцію. Багато з них справді допомагають професіоналам непомітно маніпулювати людьми або самим уникати чужого впливу. Але якими трюками найчастіше користуються прості люди у повсякденні?
Ми замислились над цим питанням і знайшли відповідь на форумах Reddit, де люди різних професій діляться простими психологічними прийомами, які справді працюють.
Ніколи не кажіть чоловікові «А ти не міг би…» – так він сприйме питання як теоретичне. Наприклад, не варто ставити питання «А ти не міг би зателефонувати сусідам?», Оскільки відповідь «так» означатиме: «Так, теоретично я міг би це зробити». Тому краще перефразувати подібну завуальовану прохання на «Подзвони, будь ласка, сусідам».
Якщо ви хочете, щоб хтось відчув себе ніяково або незатишно, під час розмови періодично поглядайте у центр його чола.
Якщо ваш співрозмовник ухиляється від питання або чогось не договорює, просто зробіть паузу в розмові, продовжуючи при цьому дивитися людині в очі. Їй стане ніяково за зупинку в розмові, і вона продовжить говорити. Можливо, при цьому вона детальніше розкриє те, що потрібно, або скаже правду (якщо бреше), вважаючи, що ваше мовчання і пильний погляд – ознака того, що ви про все здогадалися.
Якщо ви хочете налагодити з кимось стосунки (наприклад, у офісі), просто зверніться до цієї людини з проханням що-небудь розповісти/пояснити, навіть якщо ви знаєте відповідь. Це змінить її ставлення до вас у кращу сторону.
Ставлячи питання, потрібно непомітно кивнути. Швидше за все, так ви отримаєте ствердну відповідь. Будьте обережні: таким прийомом найчастіше користуються працівники громадського харчування, щоб клієнти замовили більше або вибрали дорожчі страви.
Якщо людина дуже зосереджена на будь-якій роботі (наприклад, на серйозній розмові по телефону), ви можете протягнути руку, і вона віддасть вам те, що в цей момент тримає в руках. Можливо, потім вона навіть не згадає про це. Прийом працює і у зворотний бік: можна щось їй вручити, і вона цього не помітить.
Достатньо невимушено сказати співрозмовнику, що йому щось не під силу, і він докладе всіх зусиль, щоб довести зворотне.
Якщо під час розмови періодично непомітно кивати головою, співрозмовник стане більш сприйнятливим до ваших слів, навіть не усвідомлюючи, чому це сталося.
Якщо в цілому вас влаштовує пропозиція іншої людини, але ви бажаєте отримати щось більше, просто зобразіть трохи розчарований вигляд. Наприклад, це може спрацювати з високою ціною або низькою зарплатою.
У момент, коли дзвонить будильник, потрібно на секунду різко піднятися, стиснути кулаки і крикнути «Так!» – ніби ви футболіст, який щойно забив гол. Це дивно, але ви одразу ж наповнитесь бадьорістю і легко встанете з ліжка.
Якщо ви постійно переживаєте, чи зачинили двері і чи вимкнена праска, просто при виконанні цих дій промовляти вголос якусь абсурдну фразу (кожен день різну). Наприклад, ви вимовляєте «зелений кролик» – і виключаєте праску, «сміливий заєць» – і зачиняєте двері. Вчергове задумавшись про зачинення/незачинення дверей, ви згадайте, що вимовляли цю дивну фразу, і заспокоїтеся.
Якщо людина всіма силами намагається втягнути вас у грандіозну суперечку або скандал, просто скажіть їй що-небудь приємне. Це її дико розлютить.
Якщо ви працюєте в команді і у вас є особливо лінивий учасник, не давайте йому завдання з формулюванням «зроби це». Замініть на «почни з цього»: так суто психологічно здається, що роботи менше, оскільки потрібно починати з чогось маленького. А потім, коли він це зробить, використовуйте фразу «добре, продовжуй»: ймовірно, в цьому випадку він успішно виконає завдання, адже йому буде здаватися, що роботи залишилося небагато.На публічні виступи завжди беріть із собою пляшку води. Якщо ви відчуєте, що забули текст, просто зробіть пару ковтків, і ніхто не помітить, що насправді пауза виникла через забутий текст.
Якщо в метро на вас витріщається людина, почніть дивитися на її взуття. Не здавайтесь. Повірте, це виведе її з рівноваги.
Якщо ви дуже хвилюєтеся щоразу, коли бачите когось зі своїх знайомих, врешті ця людина теж почне несвідомо хвилюватися при зустрічі з вами.
Якщо у вас є претензії до людини, але ви не хочете її безпосередньо в чомусь звинувачувати, перейдіть на непряму мову. Наприклад, фразу «ти не зачинив вікно» можна замінити формулюванням «вікно залишилося відкритим».
Якщо ви погано спали, твердо скажіть своєму мозку: «Я добре спав». Звучить дивно, але, якщо ви насправді впевнені в своїх словах, це спрацює на всі 100%.
Люди найкраще пам’ятають те, що сталося на початку і в кінці дня. Все те, що відбувається між цими точками, сприймається розмито. Тому призначайте співбесіди або дуже рано, або дуже пізно, щоб точно запам’ятатися роботодавцю і не загубитися серед інших кандидатів.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *