В Індії виявили наскальні малюнки невідомої досі древньої цивілізації

В Індії археологи виявили стародавні наскальні малюнки, які можуть виявитися свідченням існування раніше невідомої цивілізації. Про це повідомляє ВВС.
Так, у штаті Махараштра, що на заході Індії, виявили тисячі малюнків, вирізаних на камені, відомі як петрогліфи. Вони розташовувалися на вершинах пагорбів у районі Конкан.
Більшість знахідок були приховані протягом тисяч років. Їх покривав товстий шар землі. Але деякі картинки все ж були відомі – їх вважали священними і їм поклонялися місцеві жителі у деяких районах. На малюнках зображені тварини, птахи, люди і геометричні фігури. Вчені припускають, що вони можуть виявитися найстарішими з відомих науці. За попередніми даними, їх вік може сягати бл. 10 000 років до н.е. Археологи вважають, що автори малюнків – представники товариства мисливців-збирачів, яким не було знайоме сільське господарство.
Цікаво, що на малюнках зображені в тому числі носороги і бегемоти, яких не трапляється в Індії. Уряд штату виділив понад 3,2 млн дол. на подальше вивчення 400 з виявлених малюнків.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *