Нове китайське диво: тут збудували міст завдовжки 55 км

У Китаї після 8 років будівництва відкрили найдовший у світі міст над морем.
Нещодавно у Китаї відкрили рух найдовшим побудованим над морем мостом. Поки по ньому курсують лише автобуси, повідомляє агентство Сіньхуа.
На відеоролику, опублікованому на сторінці агентства у мережі Facebook, показані моменти будівництва споруди і сам міст, який зведений над морем і завдовжки сягає 55 кілометрів. Міст повністю добудований, але рух по ньому відкрито поки лише для автобусів сполученням Гонконг-Чжухай-Макао.
На будівництво цього дива інженерії пішло вісім років, і ще шість років знадобилося, щоб підготувати сам проект. Міст скоротить подорож із Гонконгу до Чжухая на 2,5 години. Тепер ця дорога займе всього півгодини. Повністю рух мостом мають намір відкрити до кінця 2018 року.

Запущено движение автобусов по самому длинному мосту над морем в мире!

Запущено движение автобусов по самому длинному мосту над морем в мире!Трансграничные автобусы начали движение по мосту Гонконг-Чжухай-Макао. Все основные элементы объекта протяженностью 55 километров уже полностью достроены. Масштабный проект готовили 6 лет, на строительство ушло 8 лет. Благодаря мосту путешествие от Гонконга до Чжухая сократится с 3 часов до 30 минут. Официально полное движение по мосту будет открыто до конца года.

Posted by Синьхуа Новости on Saturday, 29 September 2018

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *