Шкільні підручники можна завантажити з сайту Міносвіти

e-book

Міністерство освіти та науки розмістило електронні підручники для 1, 2, а також для 4, 5, 7, 8, 9 та 10 класів на своєму сайті у відкритому доступі.
Про це заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич.

“Ми цього року відкрили електронну бібліотеку. В три кроки можна сайті Міністерства освіти та науки зайти у розділ Підручники і скачати дитині в електронну книжку всі підручники 5 класу. Але поряд з цим залишається і паперова книжка, тому що не всі діти зараз мають електронну книжку й можливість закачати в такий девайс”, – сказал Гриневич.

На зауваження, що в школах можуть не дозволяти користуватися на уроках електронними пристроями, Гриневич зазначила, що велику роль відіграє позиція вчителя. Окрім цього вона нагадала, що перед стартом реформи середньої освіти, яка розпочалася в цьому році з перших класів, перепідготовку пройшли 23 тис. вчителів початкової школи і також біля 18 тис. вчителів іноземної мови.

“Зміна свідомості вчителя стосовно того, як і з чим потрібно працювати, це мабуть найскладніша річ… Ми не можемо дати руку на відсіч, що кожен з них усе це застосовує в своїй практиці, тому що люди тяжіють до того, до чого вони звикли. Але є вже дуже багато позитивних змін, є багато вчителів, які показують приклад нових методик активного навчання, де книжка – це тільки додаткова допомога, а не єдине джерело, з якого треба вчитися і носити з собою на всі предмети в школу”, – наголосила Гриневич.

Ось за цим посиланням на сайті Міністерства освіти та науки для завантаження доступні підручники для 1, 2 класів, для 4, 5, 7, 8, 9, 10 класів, а також електронні посібники для курсу “Фінансова грамотність”.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *