35 років творчості або у що може перетворити дім самотня жінка-художник?

Жінка витратила 35 років, щоб перетворити свій дім на витвір мистецтва!
Лаурі Сведберг – художниця, яка живе одна лише зі своєю собакою. Жінка є пристрасною шанувальницею мистецтва, природи і свіжого повітря.

Найбільший полотно в її житті – це сам будинок! Лаурі перетворила свій просторий заміський будинок у Міннеаполісі, штат Міннесота, в справжнісінький витвір мистецтва. Протягом 35 років, жінка невпинно працювала над цим шедевром. Вийшло просто чудово!
Лаурі – професійна художниця!

Після переїзду в цей будинок у 1979 році, вона провела 35 років, перетворюючи його на витвір мистецтва. Для декору вона використовувала природні камені і розпис фарбамиСусіди прозвали її житло «Будинком Вовка» і «Будинком Хоббіта». На головному вході будинку зображений білий вовк, а також у внутрішньому декорі можна натрапити на зображення вовків.
Зайшовши всередину будинку, важко сказати, де закінчується природа, і починається цивілізація. Стіни і стелі прикрашені мозаїкою лісів і водоспадів.

Майже три десятиліття Лаурі витратила, щоб не залишити жодного простору, вільного від декору.
На перший погляд будинок може здатися одноманітним, але у кожної кімнати своя тематика і настрій
Навіть ванна кімната була оброблена по-особливому.

А ця кімната – найпрекрасніша в усьому будинку! Хоча Лаурі просто обожнює свій дім, вона виставила його на продаж у 2015 році, так як вирішила перебратися туди, де тепліший клімат. Унікальна нерухомість продається всього за $ 149,000.
Лаурі пишається своїм будинком, адже він єдиний у своєму роді. Сподіваємося, цей твір залишиться вічно!

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *