Подорожуємо з комфортом: які спальні вагони в різних країнах

Спальні вагони – зручне місце для мандрівників, особливо, коли ви зібралися у поїздку на далеку відстань. Люди, які побачили тролхи світу часто скаржаться на неідеальність вітчизняних спальних вагонів. Проте з у певненістю можна сказати, що наші вагони точно не гірший варіант із можливих.
Тож пропонуємо дізнатися і порівняти, які спальні місця у різних країнах світу.
Японія
У цій країні високих технологій один із найкомфортніших і найнестандартніший плацкарт. Тут передбачені полички в два поверхи, що нагадують купейні, а розділені вони перегородками, тому можна лягти навііть у повний зріст, але при цьому не стикатися ні з ким віч-на-віч.

На ніч можна відгородитися фіранкою. Крім того, за такі місця не стягується додаткових платежів, і вони мають стандартну вартість.Індія
У цій країні поїзди дуже затребувані і популярні, тому там теж є і спальні вагони. Полички там розміщені майже так само, як і у нас, але часто мають більш пошарпаний вигляд.

Постільна білизна та матрац не завжди включені у вартість квитка, а от вечеря передбачена навіть при поїздці в вагонах III класу.Таїланд
Тут плацкарт розділений на два типи, коли полички або лише бічні, або виключно поперечні. У деяких випадках пердбачені кондиціонер або вентилятор, а відсіки дуже зручно закриваються непрозорими фіранками.

Китай
Тут залізниця теж не скаржиться на брак пасажирів, і, як правило, там немає бічних місць. Крім того, замість спільних місць у два яруси передбачені триярусні полиці.

Канада
Тут спальні вагони не дуже популярні, оскільки громадяни вважають за краще літати або пересуватися автобусами. Однак у поїздах далекого прямування все-таки є купе на два або чотири місця.

В наявності і двомісні бічні місця, які можуть “похвалитися” зручністю і комфортом. У поїздах можна знайти загальну “вітальню”, де пропонують посидіти на зручних кріслах і насолодитися безкоштовними фруктами з печивом.

Європа
У країнах Європи зазвичай не доводиться їздати поїздом на значні дистанції. У нічних поїздах є сидячі місця, спальні полиці, але без санвузла, що нагадують щось перехідне між плацкартом і купе, а також спальні місця у купе з наявністю санвузла. Найбільш наближені до “наших” місця в купе на шестеро осіб, де полиці розташовані у три рівні, а між ними є столик.

Джерело

Також пропонуємо проглянути як прибирають у потягах у Японії

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *