Світ автомобілів: які марки авто кому належить

Майже 30 років тому легендарний Лідо Ентоні “Лі” Якокка (американський менеджер, автор кількох автобіографічних бестселерів; був президентом компанії Ford і головою правління корпорації Chrysler) передбачав, що до початку ХХІ століття в світі залишиться всього кілька автовиробників. Колишній президент Ford і Chrysler прекрасно бачив тенденції розвитку світового автопрому, і тому не дивно, що його передбачення практично повністю підтвердилися.Це лише здається, що в світі існує безліч незалежних автовиробників. Насправді ж переважна більшість автомобільних фірм входять в склади різних груп і альянсів. Якщо точніше, то Лі Якокка мав рацію у всьому – зараз у світі залишилося всього декілька потужних автовиробників, які фактично розділили світовий автомобільний ринок між собою.

Щодо колишнього місця роботи Лі Якокка – Ford і Chrysler, то ці стовпи американського автопрому, нарівні з General Motors, зазнали серйозних втрат під час економічної кризи, причому таких втрат вони не знали за всю свою історію. General Motors і Chrysler збанкрутіли, а Ford вистояв лише дивом. Однак за виживання була заплачена дуже дорога ціна. Ford тратив головне відділення Premiere Automotive Group, куди входили Jaguar, Volvo і Land Rover. Крім цього Ford був змушений продати англійського виробника суперкарів Aston Martin, позбутися контрольного пакету акцій Mazda і ліквідувати марку Mercury. В даний час від колись величезної імперії Ford залишилися лише два бренди – сам Ford і Lincoln.

Не менш серйозних втрат зазнав і General Motors. Американці втратили SAAB, Hummer, Saturn але, незважаючи на банкрутство, змогли відстояти Opel і найцінний бренд – Daewoo. Нині у General Motors входять Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC, Holden і Vauxhall. Також американський концерн володіє російським СП GM-АвтоВАЗ, що випускає позашляховики Chevrolet Niva.Що стосується Chrysler, то американський концерн відтепер є стратегічним партнером Fiat, який до цього вже зібрав під своїм «крилом» такі марки як Alfa Romeo, Ferrari, Maserati, Lancia. Тепер до них додалися Chrysler, Jeep, Dodge і Ram.Зовсім інакше, ніж в Америці, йдуть справи в Європі. Криза теж внесла корективи в розстановку сил, але на положенні грандів європейського автопрому це ніяк не позначилося. Volkswagen продовжує поповнювати свою «колекцію» брендів, придбавши у 2009 році Porsche. Тепер у Volkswagen Group входять 9 марок – Volkswagen, Audi, Porsche, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Skoda, Seat і виробник вантажівок Scania. Не виключено, що скоро цю компанію доповнить Suzuki – у 2009 році Volkswagen Group викупив 20% акцій Suzuki Motor.
Двоє інших найбільших німецьких автовиробників – Daimler AG і BMW такою кількістю брендів похвалитися не можуть. Daimler AG випускає автомобілі під марками Mercedes, Maybach і Smart, а BMW крім однойменного бренду володіє ще Rolls-Royce і Mini.

Ще одним найбільшим світовим автовиробником є ​​альянс Renault-Nissan якому належать такі марки як Renault, Dacia, Nissan, Infiniti, Samsung. Крім того, Renault володіє 25% акцій АвтоВАЗу, так що відтепер марка Lada так само входить в орбіту впливу французько-японського альянсу.
Інший найбільший французький автовиробник – концерн PSA володіє марками Citroen і Peugeot.
З усіх японських автовиробників лише Toyota може похвалитися непоганою «колекцією» брендів – Lexus, Scion, Daihatsu і Subaru. Крім того, до складу Toyota Motor входить виробник вантажівок Hino.
Досягнення Honda набагато скромніші. Крім преміум-бренду Acura та мотоциклетного відділення, японцям більше похвалитися нічим. В останні роки в лідери світового автопрому стрімко виривається альянс Hyundai-Kia. В даний час альянс випускає автомобілі під марками Hyundai і Kia, але в найближчому майбутньому корейці планують створити преміум-бренд. За непідтвердженою поки інформацією це буде Genesis.Зі злиттів і поглинань останніх років хотілося б відзначити перехід марки Volvo під контроль китайської Geely і купівлю індійською Tata Motor англійських преміальних брендів – Jaguar і Land Rover. Найбільш курйозною в цьому ряду виглядає придбання крихітним голландським виробником суперкарів Spyker шведського бренду SAAB.
Від колись потужного британського автопрому зараз залишилися лише спогади. Найвідоміші британські автовиробники давно втратили незалежність, але навіть і невеликі англійські фірми перейшли до іноземних власників. Легендарна фірма Lotus належить малайзійській Proton, а MG купила китайська компанія SAIC. Водночас SAIC продала корейську SsangYong Motor індійському автовиробникові Mahindra&Mahindra.
Усі ці поглинання, об’єднання, альянси і стратегічні партнерства вкотре доводять правоту Лі Якокка. У сучасному світі фірмам-одиночкам уже не вижити. Є, звісно, винятки на зразок англійської Morgan, японської Mitsuoka або тієї ж малайзійської Proton. Але ці фірми незалежні в повному розумінні цього слова. Від них у світовому автопромі не залежить нічого. Але от щоб продавати автомобілі сотнями тисяч у рік, не кажучи вже про мільйони, треба мати дуже міцні «тили». Які забезпечують або партнери, як у випадку альянсу Renault-Nissan, або цілий виводок брендів, як це практикує Volkswagen Group. А ось такі фірми як Mazda або Mitsubishi надалі будуть відчувати все більші й більші складності. І якщо Mitsubishi готові надати посильну допомогу партнери з PSA, то Mazda з усіма негараздами змушена боротися наодинці. А це в сучасному світі стає з кожним днем ​​робити все складніше. Про що ще тридцять років тому попереджав Лі Якокка.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *