“Людина-павук” існує, і тепер є громадянином Франції

Французька влада надала громадянство малійському мігранту Мамуду Гассама, який отримав прізвисько “людина-павук” за порятунок дитини, яка висіла на балконі. Про це повідомляє AFP.
Питання щодо громадянства 22-річного Мамуду Гассама з Малі вирішилося дуже швидко, а також він отримав роботу в пожежній службі після сміливого порятунку.

“Цей акт великої хоробрості є прикладом тих цінностей, які допомагають об’єднати нашу національну спільноту, такі як мужність, самовідданість, альтруїзм та піклування про найбільш вразливих”, – йдеться в офіційному документі.

Героїчний інцидент трапився 26 травня на одній з вулиць на півночі Парижа. Гассама проходив повз будинок, коли побачив натовп людей і 4-річного хлопчика, який повис на балконі четвертого поверху.
Чоловік без зволікання кинувся на порятунок і за лічені секунди буквально видерся на четвертий поверх та врятував малого.
Із малійцем зустрівся президент Франції Еммануель Макрон. Він нагородив чоловіка медаллю за мужність та пообіцяв надати французьке громадянство.За кілька днів Гассама отримав документ про проживання на території країни – перший крок до французького громадянства. Крім того, він підписав 10-місячний контракт на службу в бригаді пожежних Парижа.
Гассама потрапив до Франції минулого року як мігрант і працював на будівництві у французькій столиці. Він не звертався з проханням про надання притулку та незаконно проживав у Франції.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *