“Ангел скорботи” – скульптура вражає уяву

Цей пам’ятник з римськоого кладовища знають у всьому світ, і ви дивлюся його історії
Фігура ангела, що плаче, навіває сильні враження
Він вклав у нього всі свої почуття та емоції, а відвідувачі кожного разу виходять з-під сильного впечатления.
Кажуть, що всі дороги ведуть до Риму. Мури Вічного міста щороку приваблюють мільйони туристів. Хто бував тут хоч раз, обов’язково захоче відвідати це місто ще раз.
Проте щоб ознайомитися з усіма пам’ятками Риму потрібно дуже багато часу. Звісно, що найвідоміші місця можна обійти за день. Але щоб проникнутися духом стародавнього міста цього недостатньо.
Легендарний «Ангел скорботи», або «Ангел, що плаче», як ще називають скульптуру знавці, не вважається найпопулярнішою туристичною приманкою італійської столиці.Цей пам’ятник стоїть на Протестантській цвинтарі, де здавна хоронили людей, які не були католиками. Крім протестантів тут лежать атеїсти та відомі діячі, які протестували проти традиційних устоїв суспільства.
Самого «Ангела» створив у 1894 році Уїльяма Ветмора Сторі, англійський скульптор і поет. Він поставив його на могилі коханої дружини, ця скульптура вражає уяву.
Уїльям вложив в пам’ятник усі свої почуття до покійної Емелін. Не в силах пережити втрату, Сторі помер наступного року після завершення “Ангела”. Чоловіка також поховали під його останнім творінням, поруч з дружиною. Фігура “ангела, що плаче” на тлі масивної стіни цвинтаря справляє сильне враження на відвідувачів. Не дивно, що створений Уїльямом витвір надовго пережив чоловіка.
Як помітно за знімком вище, репродукції «Ангела» можна побачити на обкладинках альбомів багатьох музичних груп. Крім того, копії ​​пам’ятки є на кладовищах по всій Європі та Америці.
Витончені пальці скульптуры, легкі крила, локони на шеї, розкидані гілочки біля підніжжя монумента – все це вказує на вкрай сильні почуття Уїльяма до покійної дружини. Так втілив скульптор усе своє горе.Як би не було, у чоловікові вдалося убезсмертити свою любов. Завдяки таланту обдарованого скульптора Емелін тепер буде жити у віках. Навіть через багато років люди, глянувши на пам’ятник, можуть зрозуміти, що відчував Уїльям, працюючи над своїм останнім шедевром!
І хоча історія скульптури досить сумна, але вона є ще одним доказом існування неподільної любові. За роки «Ангел скорботи» перетворився на справжній символ, і поява його копій на інших кладовищах означає, що за втратою сумують приблизно так, як Уїльям у свій час сумував за Емеліною.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *