У Киргизії на Іссик-Кулі утретє відбувається фестиваль “Всесвіт кочівників”

У Киргизстані стартував масштабний міжнародний етнокультурний фестиваль “Всесвіт кочівників”.
У рамках ІІІ Всесвітніх ігор кочівників у Киргизстані проходить масштабний міжнародний етнокультурний фестиваль “Всесвіт кочівників”. Офіційна церемонія його відкриття відбулася у вівторок в амфітеатрі Nomad у селищі Бостері, що на березі мальовничого гірського озера Іссик-Куль. Триватиме фестиваль до 7 вересня.Серед іноземних культурних делегацій – представники близько 30 країн: Велика Британія, Азербайджан, Угорщина, Німеччина, Індія, Казахстан, Кувейт, Монголія, Об’єднані Арабські Емірати, Сальвадор, Еквадор, Домініканська Республіка, Колумбія, Сполучені Штати Америки, Туреччина, Узбекистан, Японія.В етнокультурному фестивалі беруть участь понад 350 зарубіжних діячів культури, які представлять свої унікальні програми за такими напрямками, як «Етнохіт» (фольклор і естрада), «Етнотанець», «Етномода», «Етнобазар», «Етнодім» і мистецтво “сказання” (епоси, легенди).
«Етнохіт» передбачає, зокрема, виконання народної інструментальної музики, народної та естрадної пісні, які відображають історію та побут народу країни-учасниці.У категорії «Етнотанець» виступатимуть як солісти, так і ансамблі. Вони представлятимуть обрядові і народні танці своїх країн.
Надзвичайно цікаві для глядачів виступи в категорії «етномоди». У цій номінації дизайнери країн-учасниць представлять колекції традиційних національних костюмів і сучасний одяг із використанням Етномотивів.Перші виступи в цих трьох категоріях глядачі вже мали змогу побачити на урочистій церемонії відкриття фестивалю. Все відбувалося надзвичайно барвисто і динамічно: зачаровує атмосфера, етнонаціональних мотивів, красиві танці та яскраві національні костюми підкорили глядачів.
На «Етнобазарі» в рамках фестивалю представлені різноманітні ремісничі вироби кочівників. Це прекрасні килими, вишукані ювелірні прикраси, побутові вироби, а також кінське і військове спорядження. Всім цим можна не лише помилуватися, а й придбати.

Фестиваль націлений на збереження етнокультурної спадщини кочових, а також розвиток, популяризацію та просування на міжнародному рівні етнокультурних традицій кочових народів і етносів світу в рамках всесвітнього етнокультурного руху в епоху глобалізації.

Щовечора в амфітеатрі відбуватиметься концертна програма іноземних делегацій.
Уперше Всесвітні ігри кочівників пройшли в 2014 році і стали незабутнім, яскравим явищем у спортивному і культурному житті країни.

 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *