Трохи про жіночі вади, які часто заводять чоловіків

Жінки за своєю природою досить недовірливі, а тому схильні постійно знаходити в собі вади і витрачати масу енергії на їх усунення. А чи варто турбуватися? Більшість вад, які жінки схильні приписувати собі – не більше, ніж міф. Існує чимало чоловіків, яким це дуже навіть подобається. Тож зупинимося на них докладніше.
Топ-7 жіночих недоліків, які заводять чоловіків:
1. Маленькі груди
Не слід думати, що пишні груди 5 розміру – чоловічий ідеал. Насправді кожен 4-й чоловік у світі мріє мати поруч із собою красуню з першим розміром грудей! Причому, як показують опитування, неосяжні жіночі принади здебільшого хвилюють підлітків, тоді як чоловіки старшого віку надають перевагу пружнми маленьким грудям. Так може й не варто переживати з приводу розміру?
2. Веснянки
Багато дівчат з приходом весни з маніакальною завзятістю намагаються очистити обличчя від ластовиння, що з’являється нізвідки. Але чи варто витрачати силу-силенну грошей на дорогу косметику і мучити себе очисними процедурами? Насправді багатьом чоловікам дуже навіть до вподоби милі дівочі веснянки. Вони додають шарму і надають неповторної унікальності зовнішності, а значить, щодо цієї особливості вже точно не варто переживати.3. Зайва вага
Один з найголовніших жіночих комплексів криється в горезвісних зайвих кілограмах. Проливаючи сльози перед дзеркалом і виснажуючи себе новомодними дієтами, багато дівчат навіть не замислюються, що саме повнота приваблює багатьох чоловіків! Безумовно, сильну стать не притягує безформне, «заплиле жиром» тіло, однак якщо жінка зупинилася на приємній округлості і має збудливий, трохи округлий животик, він стане додатковою привабою для чоловічих очей.
4. Ставлення до їжі
Це лише на перший погляд здається, що за столом жінка має поводитися як принцеса, дотримуючись усіх правил етикету і обов’язково користуватися ножем і виделкою. Насправді багатьом чоловікам дуже навіть подобається спостерігати за тим, як апетитно жінка уплітає куряче стегенце, тримаючи його руками й еротично облизуючи пальці, по яких стікає жир.5. Тяга до чоловічої статі
У сучасному суспільстві склався стереотип, за яким жінка, що проявляє інтерес до протилежної статі, вважається гріховною і навіть розпусною. Однак багатьом чоловікам дуже навіть до вподоби розкуті жінки. Вони скоріше нададуть перевагу дівчині, яка прямо говорить про свої бажання, ніж скромниці, яка буде ховати власні бажання в чавунному саркофазі.
6. Лінькуватість
Не варто думати, що чоловіки не терплять ледачих жінок. Безумовно, дім не має потопати в бруді, а коханого необхідно періодично годувати, проте й гіперактивність жінки може перетворити життя чоловіка в пекло. У міру лінькувата супутниця життя, готова повалятися з ним у ліжку у вихідний день, і яка не “теревенить” з приводу розкиданих по квартирі шкарпеток – це саме те, що подобається сильній статі.
7. «Чоловічий» характер
Споконвіку представницям слабкої статі вселяли, що вони мають бути жіночні, а значить крихкими і витонченими. Однак не всі чоловіки прагнуть саме до такої супутниці життя. Багатьом дуже навіть подобаються жінки з «чоловічим» характером, які вважатимуть за краще з ранку накинути на голе тіло його футболку, а за сніданком посперечаються про спорт і автомобілі. Дівчина з такою особливістю характеру вона стане не лише дружиною і коханкою, а й «своїм хлопцем», а значить, справжнім другом!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *