У Бразилії сталася справжнісінька культурна катастрофа

У Бразилії згорів Національний музей, 20 мільйонів експонатів знищено
Учора, 2 вересня, в Бразилії сталася справжнісінька культурна катастрофа. Тут, у Ріо-де-Жанейро, дотла згорів Національний музей Бразилії, найстаріше наукова установа країни.
Про це повідомляє телеканал Globo.
Пожежа почалася вже після закриття музею, тому, за попередньою інформацією, в результаті НП ніхто не постраждав. Четверо доглядачів, що залишалися на службі, змогли вчасно залишити будівлю. Вогонь за лічені хвилини поширився по дерев’яних перекриттях особняка, збудованого на початку XIX століття. Значна частина даху будівлі обвалилася.Національний музей, розташований у північній частині Ріо-де-Жанейро в парку Кинта-да-Боа-Віста, займає площу понад 20 тис. м2. Його колекція налічує до 20 000 000 експонатів. Йдеться про археологічні артефакти, єгипетські і південноамериканські мумії і старожитності, предмети побуту і мінерали. За попередньою інформацією, все це втрачено в результаті пожежі.
Президент Бразилії Мішел Темер заявив, що завдані збитки “неможливо оцінити”.

“Були втрачені 200 років роботи, досліджень та знань. Це сумний день для всіх бразильців”, – зазначено в повідомленні, яке поширила прес-служба глави держави.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *