Статусні речі: як вони відлякують нових друзів тих, хто їх носить

Перше враження значить дуже багато, воно складається менш ніж за 30 секунд і майже повністю засноване на нашому зовнішньому вигляді. При знайомстві з людиною, на одязі якого логотипи люксових брендів, які не здавалося вам, що він навмисно підкреслює свій статус і тому справляє не найкраще враження? Якщо так, то неспроста.
Вчені з’ясували, що на першій зустрічі демонстрація фінансового переваги символами статусу, будь то новий BMW, гаманець Prada або годинник Rolex, фактично відштовхує потенційних друзів від подальшого спілкування. TengriMIX розповідає подробиці дослідження.
Учені під керівництвом Стівена Гарсії з Мічиганського університету провели серію з шести експериментів, в яких учасники або представилися як нових знайомих, або вони оцінювали тих, хто хотів би бути їх друзями. Протягом усього дослідження люди, що представляють себе новими знайомими, вибирали більш високі статусні предмети. Після закінчення експериментів, коли оцінюють запитували, з ким би вони в підсумку хотіли дружити, то вони вважали за краще людей з більш низькими або нейтральними символами статусу.
В одному з експериментів учасникам запропонували вибрати футболку для пікніка. 76 відсотків учасників віддали перевагу більш статусну Saks Fifth Avenue, однак за результатами проведеного після заходу опитування 64 відсотки учасників заявили, що хотіли б продовжити спілкування з тим, хто вибрав більш дешеву футболку Walmart.
Аналогічні результати спостерігалися у всіх соціально-економічних групах. Різниця була лише в тому, що вважалося ознакою високого статусу.

“Наші результати застосовні тільки до формування нових дружніх відносин. Символи статусу можуть бути корисними в інший час і в інших умовах, наприклад, при спробі встановити ділові контакти”, – зазначила дослідник Національного університету Сінгапуру Патрісія Чен.

Вчені відзначили, що в тій мірі, в якій тісна дружба важлива для благополуччя, ми можемо ненавмисно завдавати шкоди собі. Намагаючись здаватися привабливішими в очах оточуючих, ми набуваємо дорогі предмети гардероба і інтер’єру, в той час як на ділі воліємо спілкуватися з тими, хто не може нас затьмарити.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *