Зародження життя або історія одного фото

Зародження життя – велике чудо на землі, а бути мамою чи татом – неймовірне щастя. На жаль, воно деколи насилу дістається (або й зовсім не дається) тим, хто про нього мріє. На щастя, медицина значно просунулася вперед: з’явилося екстракорпоральне запліднення, і безпліддя, здавалося б, уже не мало бути проблемою. Проте технологія не така досконала, оскількивимагає неймовірних зусиль, фінансових вкладень і, найголовніше, терпіння і надії. На доказ розповімо вам історію одного кадру. На початку серпня в англомовній версії Інтернет почала набирати вірусної популярності фотографія новонародженої дитини, яка лежить у “серці” з використаних шприців. Знімок зробила фотограф з Арізони, США, Саманта Пекер. У кадрі помістили 1616 шприців для ЕКО – саме стільки знадобилося батькам немовляти для зачаття. Народженню здорової донечки, яку назвали Лондон, передували також чотири роки боротьби з безпліддям, сім проб і три викидні.

“Ми просто сподіваємося, що це фото зможе додати іншим надії і наполегливості у процесі досягнення своєї мети”, – поділилася мама дівчинки Кімберлі О’Ніл.

Пекер затратила більше години, викладаючи шприци у формі серця, у центр якого помістили сплячу дівчинку. На фото також потрапили склянки з-під ліків, які доводилося колоти матері, щоб вона могла завагітніти.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *