Від чого бідність або 10 причин, які сприяють їй

Суспільство поділяється на бідних і багатих. Причому одні стають багатими, не докладаючи особливих зусиль, а інші важко працюють, а розбагатіти їм так і не вдається. Так чому ж бідним людям важко розбагатіти? Це питання цікавить багатьох, а відповідь вельми очевидна. Якщо ви живете в домі разом з батьками і численними родичами, у вас є хліб, молоко і картопля, і вас це влаштовує – не чекайте, що станете багатим. Ви самі визначаєте рівень, який вас задовольняє, і тому життя віддає вам те, чого ви заслуговуєте.
Ось зокрема 10 основних причин.
1. Дурість. Як не дивно, але багато “ведуться” на різноманітні байки безглуздих оповідачів, які вважають себе найрозумнішими на Землі, але при цьому вони, чомусь, бідні. Люди прислухаються до них, слідують їхнім порадам і, як результат, залишаються такими ж бідними. Тому надто безглуздо йти на поводу таких всезнайок.2. Лінь. Це один з головних ворогів бідних людей, який не дозволяє їм стати багатшими. Чому? Та тому, що ніколи ледар не стане мільйонером. Для досягнення будь-якої мети треба працювати. 3. Омана. «Я бідний, бо художник, а художники завжди бідні». Такі твердження не більше, ніж звичайнісінька омана. Не заспокоюйте себе такими поясненнями. Поставте мету і йдіть до неї, при цьому не забувайте ще раз поглянути на іншу причину бідності, зазначену в нашому списку.4. Помилкові судження. Це, мабуть, майже те саме, що і “омана”. «Я – письменник і тому бідний» – не можна так стверджувати, адже відомо багато успішних письменників. Може просто вчитися треба старанніше (що ніколи не пізно) або перестати себе переконувати і почати працювати по-справжньому.
5. Стереотипи. “Я бідний, бо я вчений, а де ви бачили багатих учених?” Бачили, і не одного. І якщо щось не виходить, не означає, що так у всіх … Дерзайте, падайте, вставайте, але не зупиняйтеся і тоді досягнете всього.6. Форма мислення. “Я чесний, тому і бідний” – якщо так мислити, то можна залишитися бідним назавжди. Пора викинути цю дурість із голови. Якщо нічого не робити і стояти на місці, то і не розбагатієте. Є чимало багатих людей, які заробили свій капітал чесною працею.7. Психічні установки. Якщо з самого дитинства дитині говорити: “Не в грошах щастя”, “Гроші – не головне” або “Ти ледар, ти дурний, та тобі тільки двірником бути”, що дуже часто говорять батьки в пориві будь-яких емоцій, то так воно і буде. Бідність – запорука вихованої в такому дусі людини.8. Низька фінансова освіта. Запам’ятайте, лежачи на дивані з банкою пива ви не зможете стати розумнішими. Але ж ваші пізнання, в тому числі й у фінансових питаннях, могли б істотно вплинути на добробут. Чи не краще “вбивати” час, читаючи книгу?9. Результат вашого вибору. Вже якщо ви згодні жити, як живете, то не треба тоді виправдовуватися, що ви бідні через що завгодно, тільки не через себе самого. Такий ваш вибір, якщо вас все влаштовує …10. Робота заради зарплати. Дуже важливо працювати не заради зарплати, а займатися улюбленою справою. Адже лише ту роботу, яка вам до душі, ви будете робити ідеально. Вона не тільки принесе вам задоволення, а і допоможе стати багатшими.

 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *