Розкріпачуємося: у Києві відкрили кафе “Sex.Ed.Coffee” з поміткою 18+

У той час коли пуритани столиці сперечаються які спідниці носити до колін чи вище колін у Києві знайшли кафе з напівголими офіціантками.
У Києві з’явилося перше в Україні арт-кафе “із сексуально-освітньою спрямованістю”. У меню закладу під назвою “Sex.Ed.Coffee” – сексуальні назви, живопис на стінах, романтична музика. По вівторках – напівголі офіціантки подають відвідувачам каву. Про це повідомляє сайт Інформатор.
Щовівторка тут з 11:00 офіціантка топлес подає гостям каву та інші напої. Є й хороші новини для жінок-відвідувачів. Власники закладу вже підшукують хлопця з гарним торсом, який також буде подавати замовлення гостям.
А ось по середах у Sex.Ed.Coffee проводять бранчі з сексологами. З 11:00 відвідувачі можуть за сніданком обговорити сексуальні теми з професіоналами. На думку керівництва кафе, це сприятиме розкріпаченню і вчитиме спілкуватися на пікантні теми зі своїми другими половинками.
У планах Sex.Ed.Coffee створити секс-музей. Його обіцяють відкрити вже восени. Орієнтовно в кінці жовтня. Планується, що музей буде оформлений у формі лабіринту і обіцяє порадувати гостей цікавими і гарячими експонатами.
Окрім того, у закладі постійно проводитимуть тренінги з сексуальної освіти. У середу, 15 серпня, відвідувачам буду розповідати як впоратися з образами у стосунках. А в суботу і неділю пройде тренінг під назвою “розкріпачення сексуальності”.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *