Samsung розширює карту пам’яті для смартфонів до рекордного обсягу

Багато виробників смартфонів відмовляються від слотів для MicroSD на догоду дизайну і здешевленню виробництва, але Samsung продовжує встановлювати роз’єми під додаткову пам’ять у свої нові пристрої. Навіть Galaxy Note9 із його серйозним об’ємом внутрішнього сховища зберіг роз’єм для карти пам’яті. Тепер же компанія анонсувала змінний накопичувач рекордного обсягу.
Незважаючи на те, що більшість сучасних смартфонів та планшетів підтримують картки об’ємом до 2 ТБ, носіїв інформації великого обсягу зараз продається і виробляється зовсім небагато. Компанія Samsung вирішила виправити ситуацію Частково, випустивши власну карту MicroSD ємністю 512 ГБ.
На презентації Unpacked Дрю Блерд, керівник відділу маркетингу Samsung, повідомив, що продажі нової картки почнуться вже незабаром.
Нині обсяг найпопулярнішою карти пам’яті великого обсягу становить 400 ГБ. Про виробництво MicroSD на 512 ГБ заявили кілька компаній, орієнтовна ціна таких накопичувачів коливається в районі $300. Судячи з усього, за аналогічним обсягом носія інформації від Samsung буде коштувати приблизно стільки ж.
Придбання такого аксесуара дозволить власникам 512-гігабайтної версії Galaxy Note9 збільшити обсяг внутрішнього сховища смартфона до 1 ТБ.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *