Новації: так тепер працюють на заводі Ford

Компанія Ford вдягнула працівників її заводів у всьому світі в екзоскелети під назвою EksoVests, зроблені компанією Ekso Bionics.
EksoVest призначений спеціально для працівників складальної лінії, які мають неодноразово піднімати вантажі над головами під час зміни, пише SlashGear.
Ford зазначає, що пристрій допомагає працівникам, які мають підняти вагу, еквівалентну вазі кавуна над головою до 4600 разів на день. Такий повторюваний рух може призвести до втоми і травм робітників.
EksoVest надає працівникам можливість зафіксувати верхнє положення рук, починаючи від ліктя і закінчуючи кистю. Тобто працівникам можна проводити більше часу над складанням автомобіля без додаткової втоми.
Екзоскелет EksoVest розроблений спільно з компанією Ekso Bionics і розрахований на людей з ростом від 1,57 до 1,93 метра. Конструкція виконана з титанового сплаву і вуглепластика.
Робітники, які випробували екзоскелет, кажуть, що вони зручні, легкі і не громіздкі, що дозволяє їм легко переміщувати вантажі. Пілотна програма для EksoVest пройшла на складальному заводі в Уейн, штат Мічиган. Працівники цього заводу допомогли доопрацювати пристрій до запуску.
Виробник зазначає, що наразі всі заводи зі збірки Ford в Північній Америці отримали екзоскелети EksoVests. Однак незрозуміло, скільки штук нових екзоскелетів використовується зараз.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *