Без кохання або чому любов обходить деяких дівчат стороною

“Не родись красивою, а родись щасливою” – відоме прислів’я відображає суть життя більшості дівчат у наш час. Проте часто здається, що і красою Бог не обділив, а щастя в житті немає. Та й заміж ніхто не кличе. От і сидять красуні гадаючи, чому так трапляється і що робити далі. Ось що кажуть психологи з цього приводу, даючи кілька порад, які допоможуть розібратися в ситуації. Кілька причин, які заважають дівчатам знайти своє щастя.
Завищені вимоги
Саме завищені запити дівчат стають перепоною на шляху до щастя. Затяжна самотність – це лише їхня провина. Зародки цього закладаються ще з дитинства, коли маленькій дівчинці постійно навіюють, що вона гідна більшого, а виходити заміж за токаря із заводу або слюсаря з ЖЕКу ні в якому разі не можна. Згодом виробляється певний стереотип чоловіка, який годиться їй до пари, але зустріти такого ніяк не виходить. Запити зашкалюють, хочеться всього й відразу, але … не знаходиться охочих задовольнити всі її бажання. Як результа – горда самотність і озлобленість на всіх представників чоловічої статі.
Пасивний спосіб життя
Він теж призводить до самотності. Дівчата, які ведуть пасивний спосіб життя, в основному домувальниці, сподіваються на долю і вважають, що одного разу в їх двері постукають, і на порозі з’явиться прекрасний принц. Це неправильна думка. Активний спосіб життя і перебування в компаніях підвищує можливість знайомства, яке з часом може перерости в щось більше. Для цього необхідно бувати в людних місцях, де на дівчину може звернути увагу хлопців.
Занижена самооцінка
Вона призводить до того, що дівчина починає копатися сама в собі і вишукувати вади. Списуючи все на них. Такі представниці прекрасної статі сприймають увагу з боку чоловіків, як щось неймовірне і казкове. А будь-який комплімент на свою адресу списують на якісь таємні бажання шанувальників. Упевненість у тому, що вони не гідні серйозних відносин, згодом переростає у манію.
Чоловікоподібний склад характеру
Боротьба за рівноправність чоловіків і жінок переросла вже здоровий глузд. Представниці прекрасної статі хочуть бути сильнішими за чоловіків, досягати більшого, працюють з ранку до ночі. Для цього перетворюють свій характер у чоловічий, що відштовхує від них шанувальників. На особисте життя часу не залишається, шлюб сприймається, як спосіб вступити в суперництво і створити конкуренцію. А розплатою за таку модель у поведінці часто буває самотність. Адже чоловік хоче бачити поруч із собою слабку жінку, яка потребує захисту і любові. І жінкам не варто забувати про це.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *