Дивовижна будівля, схожу на банкноту, є у Латвії

Дивовижну будівлю, схожу на банкноту в одну тисячу, можна побачити у містечку Каунас, Литва. Місто відоме своїми визначними місцями, зокрема такими як місцевий замок, Ковенська фортеця, церква Святого Михайла Архангела.
А ось тепер додалася ще й будівля-банкнота, яку задумав і збудував молодий архітектор Рімас Адомайтіс. Це величезна, розміром з десятиповерховий будинок, литовську банкнота. Будівля була зведена на честь вступу Литви до Євросоюзу в 2004 році. На її будівництво пішло три роки.
За основу було взято банкноту старого зразка – 1926 року. Архітектор таким чином хотів показати жителям і гостям міста, що в цьому світі важливі не лише гроші, а і духовні цінності. Фасад оформлений з 4500 плиток скла різної форми і розміру, немов справжні пазли з нанесеними на них малюнками з емалі. Нині це повністю обладнаний і забезпечений усім необхідним бізнес-центр, що складається з офісів різного класу.
Будівля-купюра є офісним готелем “Easy Office”, який порівняно недавно відкрив двері першим відвідувачам.
Призначений “Easy Office” для тих, хто ризикнув відкрити власний бізнес і потребує підтримки, яку вкупі з іншими підприємницькими послугами надають фахівці “центру-купюри”.
Нині будівля-банкнота відома вже в усьому світі як унікальний шедевр архітектури. Аналогів такої споруди в світі немає.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *