Урятувати гаджет: німецький студент винайшов “мобільну подушку безпеки” для смартфона

Філіп Френцель, студент німецького університету міста Ален, винайшов зручну технологію, яка дозволяє уникнути пошкоджень телефону під час його падіння. Обговорення революційного винаходу швидко вийшло в топ Reddit і набрало більше тисячі коментарів. Як це працює і в чому недоліки такої подушки безпеки?.
Як він це зробив?
У своєму вузі Філіп вивчає мехатроніку і для захисту диплома магістра студент хотів придумати щось особливе. У цьому йому «допоміг» неприємний інцидент – Філіп недбало кинув на перила куртку з новим телефоном. Той випав і впав поверхом нижче, як результат – екран покрився тріщинами. Саме цей випадок і наштовхнув молодого німця на низку експериментів.
Спочатку було чимало провальних спроб. Філіп намагався створити аналог подушки безпеки, яка працює в автомобілях, потім пробував спеціальну піну. Але всі варіанти були або технічно важкі у виконанні, або мали суттєві недоліки, які могли лише нашкодити гаджету.
Допомогли знання мехатроніки – Філіп узяв звичайний захисний чохол і вмонтував туди датчик вільного падіння. Його він підключив до металевих пружин, які за мить викидали пластикові захисні пелюстки. Коли телефон падав, він приземлявся на пелюстки, які пружинили і пом’якшували удар. Сам гаджет залишався при цьому неушкодженим. Далі пелюстки можна акуратно скласти назад, і телефон зовні виглядатиме як і раніше.
На екзаменаційну комісію винахід студента справив таке враження, що йому не лише присудили заповітну ступінь, а й визнали його проект кращим з усіх представлених. Трохи згодом Філіп отримав за свою подушку безпеки ще й міжнародну премію у сфері мехатроніки, пише Pre-view.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *