Цікаво: трохи про відмінності людей у сприйнятті світу

Художниця і письменниця Медія Булдук живе в Стокгольмі. Нещодавно вона почала ділитися з підписниками незвичайними роботами. На них Медія показує відмінність людей у сприйнятті світу. У своєму інстаграмі та на сайті художниця доповнює кожну картину глибоким коментарем і закликає усіх замислитися про свої почуття і дії. Кожен із нас може вибрати життєвий шлях, і Медія нагадує, що це рішення має бути усвідомленим.
Нас теж зворушили її роботи, і ми вирішили поділитися з читачами ілюстраціями і думками художниці.
1. «Бережіть свою енергію. Тримайтеся на відстані від енергетичних вампірів»

 2. «У ній є магія, яка стає сильнішою з кожним днем. Вона поширює цю магію, вона знає, що це змінить життя» 3. «Сила всередині тебе. Вона чекає, коли ти помітиш її і випустиш на волю»
4. «Коли ти перетворюєшся на сильну і мудру людину, люди навколо починають говорити, що ти змінився. Неначе це погано»

5. «Не чекайте, коли хтось запропонує вам можливість, гроші або роботу. Люди не розвиваються без досвіду і випробувань. Ви повинні самі реалізувати свій потенціал і нестандартно його використовувати»

6. «Тренуй свідомість так само, як і тіло. Тренуй тіло так само, як свідомість» 7. «Ненависті вчать» 8. «Немає поганих учнів і дітей. Є ті, кому потрібні мотивація, спрямування і любов»

9. «Все починається з ідеї. Спочатку вона може виглядати шалено. Але все-таки варто присвятити себе ідеї, боротися за неї, не забувати, що це ваша мрія»

10. «Раніше я боялася, що люди скажуть: ” Та хто вона така? “Тепер я не побоюся їм відповісти:” Я це я “»

11. «Виділися з сірої маси. Середнячки завжди перебувають у її центрі. Усередині тебе, левиця, є сила змінювати життя і майбутнє»

12. «Іноді великих і розумних людей не можна виявити за допомогою стандартизованих тестів. Тому що у них нестандартне мислення»

13. «Розвиток всередині змінює реальність зовні»

14. «Духовно бідний: “Мені потрібні гроші, щоб заробити гроші”. Духовно багатий: “Ідея + ручка і папір”»
15. «Іноді біль не можна побачити»

16. «Щастя залежить від нашого сприйняття, а не від того, чим ми володіємо» 17. «Багато проблем – не справжні проблеми» 18. «Що було б, якби ми бачили не тіло, а душу людини?»

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *