Археологи розшифрували наскальний малюнка із вибухом зірки у Галактиці

В Індії виявлено артефакт, який проливає світло на глобальні процеси в Сонячній системі, що відбулися не більше ніж 10 тисяч років тому до н.е. Археологи розшифрували сюжет наскального малюнка, який зображує вибух зірки в міжгалактичному просторі.
На думку вчених, знайдений ними наскальний малюнок, не може бути плодом фантазії стародавньої людини, так як абстрактне мислення не було притаманне представникам людства тієї далекої епохи (хоча хто зна?). Спочатку археологи визначили «задумку» стародавнього художника, як зображення потужного розряду блискавки, що було не рідкістю в умовах атмосфери того часу. Потім, після консультацій з астрофізиками, з’ясувалися факти, що збігаються з космогонічною теорією Всесвіту.
Як показують останні дослідження, саме 12 тис. років тому в нашій галактиці вибухнула наднова зірка, позначена як HB9 і породила величезну чорну діру, до сих пір пожирає космічні тіла. Вибух був настільки потужний, що було видно з поверхні Землі, що і стало предметом натхнення одного з перших живописців людства, передає vistanews.ru.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *