Роль тренера: як Ломаченко-старший допомогав порадами Усику

Український важковаговик Олександр Усик (15-0, 11 КО) став абсолютним чемпіоном світу після фінального бою WBSS проти Мурата Гассіева (26-1, 19 КО). Але боксеру було б складно зробити це без Анатолія Ломаченка в кутку рингу. Що підказував тренер Усіку під час бою? (далі мовою оригіналу)

Після першого раунду

«Вичікуй, коли він кинеться, твоя задача – зловити на протиході».

Після другого раунду

«Потягнув – похитав. У тебе виходить, ти зміщуєшся, коли він пробиває боковий. Попереду тримай ручки, не розпрямляйся».

Після третього раунду

«Все добре – він втомився. Дивись, він кидається нерозумно. Потягнув, похитав, змістився, коли ти зміщується, його ліва безпечна».

Після четвертого раунду

«Ти не розслабляйся, твоя задача – набирати очки».

Після п’ятого раунду

«Він нічого не може зробити. Він сильно атакує, так, там вийшло, але ти порушив. Удару немає від нього. Ти маєш бути свіжішим. Ще одне – роби повторні атаки».

Після шостого раунду

«Дивись дуже уважно початок і останні 10 секунд. Чуєш, повторні атаки, Санєчка, провалюй його».

Після сьомого раунду

«Уважніше. Не треба показувати, що нижче пояса вдарили – це не твоя вина. Ніхто не жалітиме, ніхто не буде давати. Треба розтягнути, він має бити в повітря, підставлятися не треба».

Після восьмого раунду

«Акуратніше. Про що ми говорили? Твоя робота – три. Бачиш, що він біля тебе б’є один-два удари максимум. Тут потрібно зловити, коли він уже пробив».

Після дев’ятого раунду

«Чому ти не закручуєш вправо, Санечка? Згрупувався вправо, розвернувся, блокуй верх. Бачиш, він обеззброєний стоїть, до кінця докрути, не ввязуйся. На серединці, руки перед собою. Все добре, трохи далі. Він уже підсаджується. Найголовніше – ти починаєш його турбувати. Повторні атаки і він вже нічого не розуміє. Куражим, куражим, Санєчка».

Після одинадцятого раунду

«Повна концентрація, повна концентрація. Згадай 15 раундів. Погнав».

У результаті, Усик виграв 11 з 12 раундів за суддівськими записками і став першим в історії володарем трофея Мохаммеда Алі.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *