Олександр Усик – абсолютний чемпіон крузервейту

Сьогодні вночі український боксер виборов перемогу у фінальній серії World Boxing Super Series (Всесвітньої боксерської суперсерії).

Український боксер у Москві здолав росіянина Мурата Гассієва. Бій тривав усі 12 раундів – в усіх наш боксер домінував. Як результат усі судді одноголосно визнали Олександра переможцем. Тепер Усику належать усі чотири чемпіонські пояси (WBC, WBA, IBF, WBO), пояс The Ring s Кубок легенди боксу Мохамеда Алі.
Олександр Усик не залишив жодних шансів Мурату Гассіеву. Якщо ще в перших декількох раундах росіянин тримався на рівних, то далі у нього не було ніяких шансів на успіх. Надія була хіба на лакі-панч, але Олександр зробив усе, щоб суперник не зумів потрапити у нього.

Усик дуже грамотно різав кути, заходив за передню ногу Гасієва, а також постійно рухався. Мурат на тлі українця виглядав аморфним: у нього нічого не виходило в атаці, оскільки Усик весь час викидав свої удари.
В останніх раундах ніякої інтриги вже не було: Олександр збавив темп, але все одно залишався швидшим за суперника, завдяки чому легко довів справу до перемоги.

Як результат розгромна перемога за очками – 120:110, 119:109 і 119:109. Олександр Усик став асболютним чемпіоном світу у важкій вазі.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *