Україна геніальна, просто нещаслива…

Український школяр Валентин Фречка, який знайшов спосіб виготовляти папір з опалого листя, здобув першість на «Олімпіаді геніїв» у США. Це змагання між учнями з різних країн у декількох категоріях. У конкурсі брали участь понад 1300 осіб. Команда України від Малої академії наук налічувала п’ять осіб, пише «Голос Америки».
Двоє колег Валентина зайняли четверті місця і ще двоє здобули бронзу. Самого Валентина запросили на міжнародну виставку в Південній Кореї.
«Олімпіада геніїв» (Genius Olympiad) сприяє глобальному розумінню екологічних проблем і питань сталого розвитку завдяки фундаментальній науці, мистецтву, творчому письму, інженерії, дизайну і розвитку бізнесу. Олімпіада забезпечує виклики і можливості для учнів середніх шкіл, щоб допомогти їм отримати навички та знання, необхідні для того, щоб бути громадянами, лідерами, вченими, художниками, письменниками, інженерами і розробниками майбутнього – агентами, які будуть сприяти сталому розвитку протягом усього життя.
Залишається лише запитати у влади, чому ж ми скотилися до країн третього світу, коли в Україні скільки талановитих людей?

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *