Нетрадиційні туристичні європейські напрямки: ТОП-10 варіантів

Літо – час відпусток і подорожей. Часом так хочеться вирватися за кордон і відвідати цікаві місця, але не хочеться штовхатися в юрбі собі подібних. Ми допоможемо вам вирішити цю проблему і розповімо про кілька цікавих європейських напрямків, де юрби туристівти ти точно не зустрінеш.
Дізнайся, куди поїхати в Європі, щоб відпочити без натовпів туристів
Которська затока, Чорногорія – це найбільша бухта на Адріатичному морі, що вражає своїми чарівними пейзажами. Іноді Которська затока називають найпівденнішим фьордом Європи, проте дане твердження не так – затока представляє собою занурився в море річковий каньйон.

Ровінь, Хорватія – місто, розташоване на півострові Істрія. Багата різноманітними пам’ятками романського стилю, стара частина міста приваблива для туристів. В архітектурі вдало поєднуються готика, ренесанс, бароко і неокласицизм.

Порту, Португалія – ​​старовинне місто в країні. У ньому знаходиться найвища вежа в Португалії, музей портвейну і музей трамваїв, а також бібліотека Lello, відвідати яку буде цікаво шанувальникам книг про Гарі Поттера.

Гранада, Іспанія – місто на півдні Іспанії, з цікавою архітектурою та історичними пам’ятками. Гуляючи по ньому, ти можеш побачити пам’ятки архітектури, успадковані від маврської епохи, а також готичного періоду і ренесансу.Кальярі, Італія – ​​столиця острова Сардинії, місто з багатовіковою цікавою історією.

Сан-Себастьян, Іспанія – місто, розташоване на березі Біскайської затоки в країні Басків.Сігішоара, Румунія – місто у Трансільванії. Його історичний центр є пам’ятником Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Парк Каланк, Франція – національний природний парк, розташований за декілька кілометрів від Марселя, на південному узбережжі Франції. Являє собою кілька скельних “зубів”, які виділяються в море, а між ними утворені невеликі фіорди. Їх називають каланки і їх налічується приблизно 25.Уітстабл, Англія – ​​місто в графстві Кент Південно-Східної Англії. Любителі устриць просто зобов’язані його відвідати.

Острів Джерсі, Нормандські острови – острів у протоці Ла-Манш, у складі Острівної Нормандії (Нормандських островів).

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *