Арт-проект: дитячі обличчя на мішенях

У Львові відкрили виставку міжнародного художнього проекту і соціальної акції “Qtargets – послання миру” українського художника Андрія Чорновола. Вона проходить у Львівському Палаці мистецтв. Художник свої роботи творив на паперових мішенях для стрільби. За задумом, мішень у цій виставці – основа для картин та символ миру.
Перша виставка художника відбулася у Катарі, картини побували у Нью-Йорку, Лондоні, Швейцарії та Києві. На виставці у Львові представлено 26 картин, які складаються із майже тисячі мішеней. Це побажання від громадян понад п’ятдесяти країн світу. Кожен папірець має свій номер і той, хто підписав, зможе відстежити в мережі інтернет, у якому куточку світу його мішень і частиною якої картини стала. Художник запрошує усіх відвідувачів залишити своє послання світу.

“Коли людина заповнює мішень із позитивним посланням, то вона автоматично стає художником. Його робота стає частиною великої картини. На мішенях пишуть свої побажання, цілі. Потім я їх використовую як полотно для малюнків. Творю лише прозорою фарбою, щоб кожен зміг прочитати своє послання”, – каже Андрій Чорновол.

Ідея виставки виникла у митця під час подорожі Катаром. На стрільбищі побачив мішені, які наштовхнули на задум проекту. У 2016 році Андрій Чорновол написав серію картин на мішенях для стрільби розміром 70х100 см. Малював дитячі і дорослі усміхнені та сумні обличчя.

“У цьому проекті мішень не є символом агресії і війни, а ціллю досягнення будь-якого результату, зокрема, миру в усьому світі. Зараз це болюча тема усюди”, – каже митець.

Разом із роботами Чорновола можна побачити картини художників із Катару. Далі виставку покажуть в Італії. Триватиме мистецький проект до 22 липня.

You may also like...

1 Response

  1. Надія сказав:

    Дуже дякуємо за Вашу статтю. Дуже скоро на сайті можно знайти картину з послань зібраних в Україні
    З повагою Черноволи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *