Індонезійку, яку хвилею змило в море, знайшли через півроку живою

Неймовірна історія сталася із жінкою з Індонезії. Півтора роки тому 52-річну Нінінг Сунарсіх неподалік міста Сукабумі змило хвилею і понесло в море. Тоді ніхто не прийшов їй на допомогу, а рятувальники так і не змогли знайти тіло потерпілої. Через кілька тижнів безуспішних пошуків місцева влада згорнула рятувальну операцію й оголосила Сунарсіх мертвою.
Однак родичі не хотіли визнавати факту смерті індонезійки. Наприкінці червня її дядькові, за його розповідями, наснився сон, що Сунарсіх чекає рідних на одному з пляжів неподалік від місця зникнення. Коли сон повторився кілька разів, він розповів про нього родині, і вони вирушили на пошуки потерпілої (30 червня), але пошуки не увінчалися успіхом. Однак на ранок наступного дня вони повернулися на місце, звідки її забрало море, і виявили Сунарсіх непритомною. На ній був той самий одяг, що і в день зникнення.Нінінг Сунарсіх доправили до лікарні. Лікарі визнали доволі плачевний стан індонезійки, але запевнили, що вона скоро видужає. Очільник рятувальної служби міста Сукабумі Аулія Соліханто підтвердив інформаційному порталу CNN Indonesia достовірність історії.
Наразі інцидент розслідується, але, цілком імовірно, що всі обставини вдасться з’ясувати лише після того, як врятована жінка зможе розмовляти.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *