Як завжди доводити почате до кінця?

Ми часто починаємо безліч справ, але не завжди вдається довести їх до логічного завершення. Ось кілька порад, як домогтися свого. Тож як завжди доводити розпочате до кінця?
1. Проміжні «морквини»
Почнемо з простого – на шляху до мети потрібно повісити проміжні «морквини». Це дрібнички і подаруночки для самого себе. Якщо ваша мета завдовжки в 6 місяців, то можна повісити «морквини» через кожні 2 місяці. Якщо виклик дуже складний, то можна розвісити подаруночки через кожен місяць.
2. Залишити собі відеопослання
Коли ми виконуємо свою обіцянку на день або на тиждень, ми почуваємося відмінно. Гормони щастя ендорфіни граються усередині нас як діти. І ось цей ендорфіновий стан потрібно зробити постійним.
3. Хитрість для мозку
Є одна хитрість, як зробити свій шлях легшим. Припустимо, ваша мета – схуднути на 20 кг. Першу половину шляху ви ведете підрахунки так «Я схуд вже на 1, 3, 5, 10 кг». І рівно на середині шляху ви не продовжуєте прямий порядок, а робите зворотний відлік: «Мені ще залишилося схуднути на 9, 8, 7, 5, 2 кг». Ця невелика хитрість дозволить мозку легше ставитися до довгострокової мети.
4. Техніка «Лише сьогодні»
Коли вам не хочеться вставати і рухатися до вашої мети, то скажіть собі: «Я зроблю це лише нині. Якщо захочу кинути, то кину завтра». А наступного дня те ж саме: «Я зроблю це. Тільки сьогодні”.
На цій техніці можна прожити кілька місяців і кожен день ви будете вірити, що це останнє «лише сьогодні».
5. Емоційний цикл змін
Звісно, потрібно пам’ятати і про емоційний цикл змін. Будь-які зміни проходять 5 етапів, які розташовуються як синусоїда:
• Необгрунтована оптимізм;
• Інформований песимізм;
• Момент відчаю (нижня точка синусоїди);
• Інформований оптимізм;
• Успіх і самореалізація.
І найголовніше – те, як ти вмієш “витягувати себе за волосся” в моменти відчаю. Зазвичай цей момент потрібно просто перечекати і продовжувати, незважаючи на біль, страх і відсутність енергії, тупо “гарцювати” у напрямку до мрії. Лідерів відрізняє те, як вони вміють переживати моменти відчаю.
6. Поважайте своє «ВАЖЛИВО»
Ми самі вибираємо, як розставляти пріоритети. Якщо ви ставите собі за мету на 3-6-9 місяців, то злитися з неї означає визнати для себе і для світу, що ви – балабол. Якщо ви одного разу вибрали, що для вас важливіше почати бігати вечорами, ніж сидіти в пабі з друзяками – убийтесь, але дотримуйтеся цього правила. Хоча б 3-6-9 місяців.
Не дарма слово «пріоритет» раніше мало лише єдину форму, тому що пріоритет може бути лише один. Треба вчитися вибирати.
7. Пам’ятайте про віртуальні окуляри
Виконуючи обіцянки, ми отримуємо на наш віртуальний рахунок «Молодець» бонусні бали. Потім ці бали можна обмінювати на те, щоб отримати більші «дрібничок» від Всесвіту.
Все дуже просто: «Чим більше ми долаємо себе – тим вище наша самооцінка. Чим вища самооцінка – тим сильніше ми відчуваємо, що заслуговуємо більшого. Чим більшого ми заслуговуємо – тим якісніший наш вибір. А чим якісніший наш вибір – тим привабливіше життя ми отримуємо».
Оце і все. Робіть правильний вибір!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *