Традиційний фестиваль гончарства на Полтавщині розбавили… оголеними дівчатами

Гончарний фестиваль у селищі Опішня Зіньківського району, що на Полтавщині, здивував показом боді-арту. Розмальовані моделі в різних стилях дефілювали головною сценою.
Про це повідомляє Gazeta.ua.

У показі взяли участь десять художників. Продемонстрували розмальованих у національні орнаменти оголених дівчат. Серед робіт — дівчина-вишня, птаха надії, українка та інші.
Гончарний фестиваль в Опішні стартував 30 червня. Це найбільше гончарне свято в Україні. Сюди приїхали майстри з різних областей і чотирьох країн світу.

Для довідки: У селищі Опішня Зіньківського району на Полтавщині стартував традиційний фестиваль гончарства. Майстри привезли на продаж глечики, миски, кружки, турки, вазони.
Гончарі приїхали з різних регіонів України. Також були представники Хорватії, Литви, Білорусі, Болгарії, США.
Фестиваль — традиційний. Щороку тут гончарі демонструють свою майстерність, змагаються і проводять майстер-класи.Найбільше гончарів — із Опішні. Їх тут мешкає близько 30.
Опішню вважають центром українського гончарства в Україні. Для опішнянського розпису характерні рослинні орнаменти зеленого, червоного, коричневого і чорного кольорів.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *