Оповідь про те, як після 10 шлюбу дружина залишилася… незайманою

Юрист одружився з жінкою, у якої до нього було 10 чоловіків. Коли настала перша шлюбна ніч, вона раптом каже йому: “Будь ласка, будь лагідний зі мною, адже я ще … незаймана!” Сказати, що наречений був у шоці — це нічого не сказати. Він здивовано питає її:
— «Але як? Як незаймана? Адже у тебе було цілих 10 чоловіків! Як таке взагалі можливо?»
І тут наречена почала пояснювати:
— Розумієш, мій перший чоловік був менеджером з продажу. Він увесь час яскраво описував мені як це буде класно, але в підсумку так нічого і не сталося.
— 2-й чоловік працював програмістом. Він завжди сумнівався — чи буде це працювати, тому тільки й робив що закривався у ванній із журналами і наодинці налагоджував свою функцію.
— 3-й чоловік працював наладчиком. Він усе запевняв мене, що система продіагностована і за всіма параметрами має працювати ідеально, але так і не зміг запустити її.
— 4-й чоловік працював продавцем телефонів. Коли він отримував замовлення — ніколи точно не міг сказати коли воно буде виконане.
— 5-й чоловік працював інженером. Він говорив що розуміє як загалом усе має працювати, але йому треба хоча б років зо три на вивчення, впровадження та налагодження методу.
— 6-й чоловік працював у фінансах й адмініструванні. Він завжди казав, що знає що потрібно робити, але не був упевнений — чи входить це у його сферу обов’язків.
— 7-й чоловік був маркетологом. І хоча він мав відмінний продукт, він не вирішив як його правильно позиціонувати і так і не вивів на ринок.
— 8-й чоловік був психологом і все що він міг робити — так це годинами говорити про це.
— 9-й чоловік був гінекологом. Усе що він міг зробити — подивитися туди, стомлено зітхнути і піти читати газету.
— А 10-й чоловік займався колекціонуванням поштових марок. Усе що він робив було … Ооох, як я за ним сумую.
— … Але нарешті я вийшла заміж за тебе і відчуваю щось неймовірне!
— «Чудово» — сказав наречений: «Але чому ти в такому передчутті?»
— Ну ти ж юрист. Тепер я точно знаю що мене використають по повній програмі!
Оповів: Микола Яресько

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *