Готель Morpheus – не схожий на традиційні зразки архітектури

У Китаї відчинив двері готель Morpheus, спроектований Zaha Hadid Architects. Будівля замислювалося як «міське вікно», що з’єднує курортний комплекс City of dreams Resort з просторами міста.

Розташована в муніципалітеті Котаї будівля є частиною грально-готельного комплексу, що включає казино, два театри, торговий сектор, 20 ресторанів і чотири готелі.
Morpheus з’єднаний із курортом City of dreams триповерховим подіумом і вміщує 770 номерів, а також різні апартаменти і лофти на верхніх рівнях, повідомляє DesignBooom. У вартість проживання входить низка послуг, зокрема спа, басейн на даху, фітнес-зал, можливість відвідування ігрових кімнат і ресторанів, а також залів нарад і інших заходів.

Для будівництва архітектори ZHA використовували вже наявний фундамент, на якому було зведено 40-поверхову будівлю заввишки 160 м. У монолітному блоці потім було «вирізано» пустоти, що додає зовнішності будівлі ефектного вигляду. Ці отвори пов’язані з внутрішніми приміщеннями готелю і формують кутові апартаменти з видом на місто і атріум готельного комплексу. На загальній панорамі курорту і міста будівля виглядає так, наче його каркас міцно зв’язаний гігантською мотузкою.За словами керівника проекту Вівіани Маскеттоли, дизайн будівлі вийшов «інтригуючим, оскільки не схожий на традиційні архітектурні рішення та стилі з усього світу. Morpheus з’явився з унікального середовища та умов у новій архітектурній формі, що стала відображенням міста».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *