Топ-12 наймальовничіших сіл у світі

Представляємо вашій увазі топ-12 наймальовничіших сіл у світі.
1. Бібурі, Англія

Англійська село Бібурі знаходиться в графстві Глостершир. Його неодноразово визнавали найкрасивішим англійської селом у світі різні художники і поети. Затишні будиночки XVII століття дійсно ніби зійшли з казкової ілюстрації. Сама село набагато старше – перші згадки про це поселення відносяться до XI століття. Незважаючи на популярність серед туристів, громадський транспорт в Бібурі досі не ходить.

2. Сіракава-го, Японія

sela_25

Ця мальовниче село є у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут можна помилуватися чудовими будиночками з трикутними дахами, побудованими в стилі «гассхо», і також подивитись на замок Огімачі, який знаходиться недалеко від села. Туристів сюди доставляє рейсовий автобус.

3. Еззе, Франція

sela_33

Це мальовниче село стоїть на березі Середземного моря. Протягом багатьох століть тут велися безперервні війни, а в самому селі змішувалися різні культури. Все це породило абсолютно унікальний архітектурний ансамбль, який разом з приголомшливими пейзажами сьогодні приваблює масу туристів з усього світу.

4. Заансе-Сханс, Голландія

sela_41

На відміну від сучасного Амстердама поселення Заансе-Сханс досі зберегло своє справжнє самобутнє обличчя. Тут є і типові будиночки XVII століття і знамениті вітряні млини, що створюють справжній «голландський» пейзаж. Тут продають чудовий натуральний сир, прекрасний розписний фарфор і традиційне дерев’яне взуття.

5. Сиди бу Саїд, Туніс

sela_52

Всі будівлі в цьому туніському селі мають традиційні кольори: яскраво-білі стіни, небесно-блакитні віконця і ворота. На тлі сліпучо-синьої Туніської затоки село виглядає просто чудово. Тут постійно відпочиває безліч представників творчих професій, а багато туристичних компаній пропонують сюди одноденні поїздки.

6. Село Ез, Лазурний берег Франції

sela_64

Це неймовірно мальовниче місце курортної зони Французької Рив’єри. Поселення дуже давнє – воно було засноване ще фінікійцями, і отримало свою назву на честь давньоєгипетської богині Ісіди.
У цьому містечку відпочивали і працювали багато знаменитостей. Наприклад, саме тут Ніцше написав свій філософський роман «Так говорив Заратустра».

7. Пітільяно, Італія

sela_72

Населення цього мальовничого селища становить усього 4000 чоловік. Досить велику частину місцевого населення складають євреї, тому містечко навіть отримало прізвисько Малого Єрусалиму. Поруч з містом збереглося безліч етруських склепів, які місцеві жителі використовують в якості винних погребів. У самому селі та його околицях дуже багато архітектурних пам’яток епохи середньовіччя.

8. Гальштат, Австрія

sela_82

Знаходиться у важкодоступній гірській місцевості і вважається одним з найкрасивіших місць в Європі. Тут знаходяться найдавніші європейські соляні копальні і найстаріший у світі трубопровід, по якому соляний розчин доставляється в Ебензее.

9. Дейя, острів Мальорка

sela_93

Славою цього невеликого селища є не тільки мальовничі околиці, а й безліч відомих людей, які в різний час жили тут. Англійський поет Роберт Грейвс, американська письменниця Анаіс Нін, поетеса Кларібель Алегрія – це далеко не повний список знаменитостей.
Сьогодні популярність Дейї у туристів настільки висока, що в селі постійно діє цілих 20 ресторанів, щоб нагодувати всіх гостей.

10. Равелло, Італія

sela_101

Мальовничі околиці Равелло завжди притягували безліч туристів, серед яких було чимало знаменитостей. Свого часу тут відпочивали композитор Едвард Гріг, Грета Гарбо, Софії Лорен, Гор Відал і багато інших.
Однією з головних визначних пам’яток села є собор, побудований в 1086 р. Тут зберігається безцінна реліквія – посудина з кров’ю великомученика і цілителя Пантелеймона.

11. Крупе, Бельгія

sela_113

Селище Крупе знаходиться в долині Валлонія. Як і багато століть тому його оточує рів з водою, а неподалік височіє неприступний замок і кілька мальовничих гротів. У замок туристів не пускають – він знаходиться в приватному володінні, але милуватися ним здалеку ніхто не заважає. А пейзажі там дійсно такі, що на них варто подивитися.

12. Фьельбака, Швеція

sela_121

Фьельбака – напрочуд гарне рибальське село. Сьогодні туристський потік тут поки не дуже напружений, але з кожним роком він стає все більшим. Набору популярності сприяє і те, що тут йдуть зйомки детективного серіалу «Вбивства в Фьельбака».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *