І хто тепер доведе, що Львів не “місто кохання”?

У Львові на розі вулиць Січових стрільців та Гнатюка прямо посеред білого дня парочка молодих людей зайнялася сексом на даху одного з найвищих у центрі міста будинків.
Коханці-екстремали розмістилися просто на краю даху будинку.
Про це повідомили очевидці, які і зняли ці пристрасті на відео. Запис оприлюднено на сторінці пабліку To Lwów, kuЯwa у Facebook.
“Ходите вулицями, голову навіть угору не підіймаєте, а там така архітектура, і не тільки… Нам тут підігнали одне цікаве ексклюзивне відео. Тож ось і вам трішечки екстремальної львівської любові на вершині одного з найвищих будинків у центрі міста, що на куті вулиць Січових Стрільців та Гнатюка. Звідти відкривається прекрасний вигляд на старий Львів, однак цій молодій парочці явно не до нього”, – йдеться у дописі до відео.
Як зазначається, поза кадром залишилися ще яскравіші моменти, однак щойно коханці запримітили глядачів, дуже поспішно втекли.

To Lwów sex on the roof blyaha, kurwa!⚠️ 18+ ⚠️Як співав колись Кузьма, "На даху добре!". А комусь на даху піздєц як добре 😁Ходите вулицями, голову навіть вгору не підіймаєте, а там така архітектура, і не лише. Нам тут підігнали одне цікаве ексклюзивне відео. Тож ось вам трішки екстремальної львівської любові на вершині одного з найвищих будинків у центрі міста, що на куті вулиць Січових Стрільців та Гнатюка. Звідти відкривається прекрасний вигляд на старий Львів, однак даній молодій парочці явно не до нього. Кажуть, поза кадром залишилися ще яскравіші моменти, однак як тільки коханці запримітили глядачів, дуже поспішно втекли. Та головне що всі залишилися живі :)💏 Кохайтеся, бо ви того варті! ©💘

Posted by To Lwów, kuЯwa on Thursday, 7 June 2018

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *