Дружити із гаджетом або 10 помилок, які “вбивають” ваш телефон

Ми так трепетно ​​ставимося до вибору телефону, віддаємо за нього чималі кошти, проте все одно неправильно ним користуємося.
Ось зокрема 11 типових помилок, які вкорочують життя акумулятора і смартфона, передає ChangeUa.
Ви ніколи не виключаєте свій телефон
Не всі знають, що відключати телефон необхідно хоча б раз на тиждень. Експерти стверджують, що це в рази подовжує життя акумулятора.
Крім того, не рекомендується користуватися телефоном як будильником. Перейдіть на звичайний годинник із функцією будильника, і телефон скаже вам спасибі.
У вас весь час включені Wi-Fi і Bluetooth
Вимикайте непотрібні функції, коли ви ними не користуєтеся. Це запобіжить втраті заряду і збільшить працездатність акумулятора.
Ви користуєтеся телефоном в екстремальних погодних умовах
Жоден телефон НЕ запрограмований на витримування екcтремально високих або екстремально низьких температур. Перебування в таких умовах знижує термін служби акумулятора. Якщо за вікном вище +30° або нижче -20° за Цельсієм, намагайтеся виймати телефон з сумки чи кишені лише в разі гострої необхідності.
• Не ставте телефон на зарядку на всю ніч
Експерти стверджують, що заряджати телефон до 100% шкідливо для акумулятора. Намагайтеся виймати зарядний пристрій, коли батарея заряджена до 95-96%. З цієї причини не рекомендується ставити телефон на нічну зарядку.
Ви розряджаєте телефон до 0% і заряджаєте до 100%
Літієво-іонні акумулятори, якими оснащено більшість телефонів останнього покоління, працюють краще, коли їх заряджають на 50-80%. Про це стверджує Шейн Броескі, засновник Farbe Technik – компанії з виробництва аксесуарів для заряджання акумуляторів. Заряд акумулятора схожий на перекус із перервами на трапезу протягом дня.
Ви використовуєте неоригінальні зарядний пристрій
Цим грішать чи не всі власники телефонів, особливо IPhone. Це не дивно, адже шнури в зарядних пристроях Apple дуже швидко перетираються, а нові коштують недешево. Незважаючи на це, намагайтеся не використовувати підроблені зарядні пристрої. Інакше ви зашкодите акумулятору телефону, і він повільно, але вірно загине. Відомі також випадки, коли телефон вибухав через підроблений зарядний пристрій. Краще не ризикувати!
Правильно прочищайте пристрій
На телефоні накопичується набагато більше бактерій, ніж на кришці унітазу. Наприклад, виробник Apple рекомендує протирати гаджети “м’якою ганчіркою без ворсу”. Дезінфікувати телефон можна спеціальними пристроями з ультрафіолетовим випромінюванням або по-старому – ваткою, змоченою в спирті.
Не забувайте чистити і порт для зарядки. Там може накопичуватися сміття з кишень, через що можуть виникнути проблеми зі з’єднанням. Використовуйте зубочистку або тонку голку.
Ви не захищаєте телефон паролем
Завжди встановлюйте пароль для розблокування екрану. В іншому випадку злочинці вкрадуть вашу інформацію або скористаються вашим додатком для інтернет-банкінгу швидше, ніж ви встигнете схаменутися і почати які-небудь дії.
Ви дозволяєте всім додаткам використовувати функції геолокації
Дозволяючи додаткам постійно використовувати функцію місця розташування, ви тим самим власними руками губите свій телефон. Це функція швидше розряджає акумулятор і скорочує термін його служби в рази. Увімкніть геолокацію лише в тих додатках, де це дійсно необхідно.
Ви дозволяєте додатків надсилати вам повідомлення
Push-повідомлення також тримають телефон у режимі повної бойової готовності і вимагають постійного підключення до даних, виснажуючи цим акумулятор. Коли телефон отримує чергове повідомлення, дисплей загоряється, скорочуючи тим самим термін служби батареї.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *