Кротек та інше або що топ-5 сувенірів із Чехії

Кротек – анімаційний персонаж, створений чеським художником Зденеком Міллером. Першу серію мультфільму про пригоди маленького крота показали у Празі 1957 року, останню – 2002-го. Сувеніри з Кротеком – кружки, одяг, канцелярію, м’які іграшки – продають від трьох євро
А що ще можна привезти із Чехії? Пропонуємо п’ятірку найпопулярніших сувенірів із Праги.
• Богемське скло і кришталь. У середні віки богемське скло продавали у Франції, Фландрії, Саксонії. Зараз із нього виробляють усе – від люстр до бокалів. У центрі Праги магазини Bohemia Crystal є на кожному кроці. Треба зберігати чеки. Інакше на митниці можуть не до­зволити вивезти з країни.• Біжутерія з граната. У середньовічній Європі гранат носили тільки чоловіки. Вважали його амулетом, що оберігає від поранень і каліцтв. Вироби з каменю мають лікувальні властивості.• Іграшки й канцелярія з героєм мультфільмів про Кротека. Його створив аніматор Зденек Міллер. Кротек для чехів – як диснеївський Міккі Маус для США.

• Бехеровка. Це – лікер із трав, спецій і води з Карлових Вар. Можна придбати набір із міні-пляшок.

• Чеське пиво. Чехи рекомендують Velkopopoviсkу’ Kozеl, Rаdеgast, Gаmbrinus і Рilsnеr Urquell та інші. Є пропозиція “Вісім пивоварів в одній коробці”. Це різні сорти пива в картонній упаковці зі зручною ручкою.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *