Обираємо пару: що робити, коли не вражаєте інтелектом?

Наукою доведено: що і чоловіки, і жінки при виборі супутника життя готові йти на компроміси у найважливіших питаннях.
Учені з Бінгемтонского університету Нью-Йорка провели кілька досліджень, щоб дізнатися, за якими критеріями людина вибирає собі другу половинку. У ньому взяли участь 4499 чоловіків та 5310 жінок із 37 країн світу у віці 22-23 років.
З’ясувалося, що при пошуку пари люди звертають увагу на вісім головних речей: кохання; статус і фінансова забезпеченість; вірність; здоровий зовнішній вигляд; інтелект і освіту; бажання створити сім’ю і мати дітей; товариськість; однакові погляди на релігію.
У цьому немає нічого несподіваного. Дивне інше. Виявилося, що ці вимоги часто розбиваються на пари, в яких люди часто вибирають між одним або іншим.
– Якщо є почуття, можна заплющити очі на бідність, а якщо партія вигідна, любов не обов’язкова.
– Вірному партнерові можна пробачити зайві кілограми, а ідеалу краси – флірт на стороні.
– Розумному і начитаному не потрібно мріяти про дім, повному дітей, а прекрасного сім’янина – вражати знаннями.
– Душі компанії дозволять сповідувати іншу релігію, а однодумця в питаннях віри – бути похмурим типом.
Також було зазначено, що чоловіки при виборі другої половинки набагато частіше звертають увагу на зовнішність, а жінки – на матеріальне становище.
Практичне застосування цих результатів очевидно: визначте свої слабкі сторони і постарайтеся компенсувати їх чимось іншим. Нема грошей? Любіть. Непривабливі? Не заглядаєтеся на чужих жінок. Не вражаєте інтелектом? Більше думайте про дім. Маєте складний характер? Говоріть час від часу душевно одне з одним. І буде тоді щасливі…

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *