30-річна австралійка вижила, провівши 17 днів у джунглях без їжі

Жителька Австралії Шеннон Лі Фрейзер, що відправилася на прогулянку разом зі своїм цивільним чоловіком і його приятелем, заблукала в лісі на півночі штату Квінсленд. І знайшлася лише через 17 днів. Родичі та близькі вже вважали її загиблою.

w200zc030-річна мати трьох дітей, у якої не було з собою ніякої їжі, харчувалася комахами і спійманою в струмках дрібною рибою. Жінці довелося відбиватися від диких тварин, у тому числі крокодила. У пошуках Шеннон брали участь поліція, служби порятунку і добровольці. В операції були задіяні вертольоти. Зрештою знесиленою жінці вдалося вийти з джунглів, причому всього в 30 метрах від того місця, де її бачили востаннє. Там її помітив один із місцевих фермерів. Усе тіло Шеннон було вкрите порізами, важкими сонячними опіками і лущилося. Лікарям довелося ще й виймати численні скалки з її ніг.
Важивши перед тим 90 кілограмів австралійка за час своїх поневірянь схудла на 18 кілограмів. Зараз Лі Фрейзер перебуває в лікарні. Рідні кажуть, що сили духу жінці не позичати: раніше їй вдалося перемогти рак. Тому не дивно, що вона не стала здаватися й у цьому випадку, виживши в таких екстремальних умовах.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *