Життя у Республіці Гана у фотопроекті Едвуда Бона

Респу́бліка Га́на, або Га́на (англ. Republic of Ghana) — держава в Західній Африці, відома раніше під назвою Золотий Берег. На півночі Гана межує з Буркіна-Фасо, на заході з Кот-д’Івуаром, на сході з Того, а з півдня омивається водами Гвінейської затоки Атлантичного океану.
Держава знаходиться в Західній Африці, протяжність території з півночі на південь становить 715 км, із заходу на схід — 500 км. На півночі межує з Буркіна-Фасо (спільний кордон — 550 км); на заході — з Кот-д’Івуаром (640 км); на сході — з Того (880 км). На півдні омивається водами Гвінейської затоки Атлантичного океану, берегова лінія 560 км.
Населення країни становить близько 23,5 млн осіб, з яких 12,8 млн наділено виборчим правом.
До 1957 була колонією Великої Британії. 6 березня 1957 була проголошена незалежна Республіка Гана, президентом якої став Кваме Нкрума.
Володіючи великими покладами нафти, алмазів і золота, нині Гана вважається однією з найрозвиненіших африканських країн. Тут обов’язкова дев’ятирічна освіта і налічується понад 20 вищих навчальних закладів, значна частина з яких – політехнічного прямування.
У республіці існують своя література, телебачення, музика і театр. Незважаючи на те що 45% населення республіки все ще живуть менш ніж на $1 на день, тут не зустрінеш жебраків. Діти Гани весь вільний час після школи зайняті іграми або танцями.
У фотопроекті Едвуда Бона, фотографа з Амстердама, – жителі Салаги, Кумасі і Аккри.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *