Еволюція жіночої краси в Україні

Минуле століття дуже різноманітне щодо частоти зміни стандартів краси, а бурхливі події світової історії досить яскраво відобразилися в жіночих образах. У важкі часів жінки змінювали макіяж і зачіси, проте завжди хотіли бути красивими. Тож пропонуємо подивитися, як змінювалися стандарти краси українських жінок, від 1905 року до сучасності.
Команда TûShow проробила чималу роботу: переглянув сотні ретро-фото, кадрів кінохроніки, безліч старих журналів, культові фільми та кліпи свого часу. Як результат були вибрані знакові для країни образи, які втілили знамениті актриси, співаки та просто видатні українки ХХ століття.
Команда стилістів довго і серйозно вишукувала автентичні прикраси, аксесуари та предмети гардеробу, які допомогли б моделі здійснити “подорож у часі”. Вони знайшли платки та прикраси саме тих десятиліть, у яких вони з’являються у відео. Аксесуари також унікальні!
Традиційні народні образи початку минулого століття повторюють непросту історію нашої країни, а далі поступово роблять їх більш урбаністичними. Образ 2015 року показує, що мода повторюється і ми повертаємося до своїх історичних коренів.
Тож дивіться, та не забудьте показати друзям!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *