Комондор – порода собак, яка не боїться й медведів

Комондор – одна з найбільших порід cобак у світі, а неймовірна приголомшлива шерсть, яка з віком стає кучерявою і наче скручується в шнури, робить собаку ще масивнішою і величнішою. Тільки погляньте на ці «літаючі швабри».

Порода походить від тибетських собак, які були охоронцями кочових племен у ІХ ст. Згодом їх було привезено в Угорщину, де почали використовувати як пастухів для худоби.
Багато комондорів було вбито під час Другої світової війни і місцеві історики згадують, що це тому, що після вторгнення німців (а потім і росіяни), вони мусили вбити собаку, перш ніж могли захопити ферму чи будинок.

Комондор – це великий за розмірами пес із сильним і м’язистим тілом. Голова велика, майже пропорційна до тіла. Очі мигдалеподібні, темні і покриті шерстю. Вуха великі, опущені і також покриті густою шерстю. Хвіст довгий. Забарвлення біле.
Комондор – рідкісна порода і тому дуже складно знайти хорошого собаку з цуценятами.
Порода є відмінною сторожовою собакою для дому та худоби і була спочатку виведена саме для цієї ролі.

Комондор може бути агресивним до інших собак.
Характер собаки також може різко змінюватися: дуже агресивний на вулиці, але спокійний у будинку, якщо він не відчуває ніякої небезпеки.
Це розумний, обережний, дуже хоробрий пес, який може нападати навіть на ведмедів і вовків. Його масивний вигляд породжує страх. Він дуже відданий своїй сім’ї, але агресивно налаштований проти чужинців.
Він не дуже добре ладнає з іншими тваринами.
Комондор дуже розумний, але може бути незалежним, так що навчання покори необхідно в ранньому віці.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *