Одеса відсвяткувала одне з найвеселіших свят у День сміху

Головний захід Гуморини – барвистий парад, який цього року був значно масштабніший від попереднього. З учасників навіть довелося сформувати дві колони: піших учасників карнавалу, які вишикувалися на вулиці Преображенській та автоколону – на Садовій.
Як розповіла організатор Гуморини, глава фонду «Холідейз» Олена Орлова, всього у святковій ході взяли участь майже 2,5 тис. осіб, які було розділено на 40 груп за тематикою і костюмами.

«Ми дуже переживали через погоду. Добре, що не було дощу, але вітер, звісно, вніс корективи – ледь не зірвав обшивку з деяких автомобілів, – повідала Орлова. – За словами організатора, в цьому році підприємці дуже суттєво допомогли у проведенні свята. Мерія традиційно взяла на себе технічну підтримку параду і фінансування Комедіади. Все інше вдалося зробити завдяки допомозі одеських підприємців, за що ми їм дуже вдячні».

Парад-2018 був дуже різноманітним: до традиційних уже кришнаїтів, байкерів і свити Дарта Вейдера додалися оркестри, в тому числі оркестр Національної гвардії. У ході взяли участь студенти одеських вишів, музичні колективи міста, учасники Комедіади і просто розкуті одесити.

Фінішував парад на Приморському бульварі, де його зустрічав мер міста та члени журі клоунського фестивалю.
На розі вулиць Пушкінської та Ланжеронівської було встановлено головну сцену свята, на ній виступили переможці фестивалю «Комедіада-2018», учасники «Ліги сміху», студії «Квартал-95», а також українські виконавці.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *