Трагічний дівич-вечір: 11 турчанок потрапили в авіакатастрофу

Плаття нареченої та її подружок так і залишаться невдягнутими. Їх змінили темно-коричневі непрозорі пакети, у яких тіла загиблих пасажирок вивезли з місця аварії приватного літака в горах Ірану.
11 молодих красивих дівчат, у тому числі – троє членів екіпажу. Чоловіків на борту не було, оскільки святкували дівич-вечір. Попрощатися зі статусом незаміжньої мала 28-річна Міна – дочка турецького бізнесмена Хуссейна Башарана. Втім, не лише вона – ще три її подруги, які були на борту, збиралися відсвяткувати свої весілля влітку. Ще дві гості свята були вагітні.
Святкували весело і шумно в Дубаї. В Інстаграм Міна викладала фото з спа-салону і концерту популярної співачки Рити Ори – свідками того були 85 000 підписників. Подруги нареченої – як на підбір – успішні ювеліри і дизайнери. Втім, і сама Міна – дівчина серйозних амбіцій, у 23 роки увійшла до складу ради директорів інвестиційного холдингу “Башаран”, активно працює у сфері енергетики, будівництва, туризму і фінансів. Саме Міні батько збирався залишити весь свій бізнес. Йому ж належав і літак, на якому дівчата поверталися з дівич-вечора.
У повітрі літак провів трохи більше години. Потім почав різко набирати висоту, після чого різко впав за кілька хвилин. За попередніми даними – загорівся один з двигунів. Представники аеропорту Шарджа, звідки вилетів літак, зазначили, що екіпаж за стандартним технічним обслуговуванням повітряного судна не звертався. Пошуки останків відбувалися важко – не лише через гірську місцевість, а й через погодні умови – сильний дощ і штормовий вітер. Знайти всіх 11 жінок змогли тільки в понеділок.
Міну повинен забрати її наречений – бізнесмен Мурат Гезер, з яким дівчина зустрічалася більше 6 років. Їх весілля була призначена на 14 квітня.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *