“Котячий сюрреалізм” або як британець перетворює садові кущі у… котів

Британець Річард Сондерс створює справжні витвори мистецтва зі звичайних садових кущів і дерев. Річард – художник-сюрреаліст. Він звичайний британець, але створює досить непрості фігури котів із густих кущів і дерев. Одразу зазначимо, що його твори користуються величезною популярністю не лише в Англії, а й далеко за межами його рідної країни.

Ця ідея – створювати величезні образи котів, виникла у нього тоді, коли він побачив на фото дерева, які були дуже реалістично підстрижені в образі хмар. Саме тоді художник і зрозумів, що стане його захопленням і роботою в найближчі роки, а можливо у на все життя.

Роботи Річарда зовсім не схожі одна на одну, але як зізнається сам художник, прототипом, музою і натхненням їх створення і до нині є його улюблений кіт – Толлі, який, щоправда, недавно помер, але пам’ять про нього живе в кожному новому творінні Річарда.

Також Річард веде свою сторінку в інтернеті, де тішить своїх прихильників новими роботами. Дехто навіть відмовляються вірити, що це просто картинка, і вони впевнені, що це живі істоти. Хоча погодьтеся, виглядає дуже реалістично.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *