Великі ігри: гігантські кити показали неймовірне шоу “туристам”

Гігантські кити продемонстрували людям, на що вони здатні насправді.
40-тонні морські створіння зовсім неподалік від групки туристів показали, що можуть робити зі своїми гігантськими вагою і неповороткістю.
Південноафриканецеві Крейгу Кейпарту вдалося зафіксувати ігрища 40-тонних китів неподалік від узбережжя. Величезні тварини весело плескалися і навіть повністю вистрибували з води, не зважаючи на свої немаленькі вагу і розміри.
Туристам дуже сподобалося видовище, вони скандували “ще і ще” протягом усієї гри китів.

Це був чудовий, ясний і прохолодний, зимовий день у зоні Мботій,що у Південній Африці, – каже Крейг.
У той час море в Індійському океані було надзвичайно спокійним. Це тривало б недовго, незабаром мали повернутися холодні вітри, і гігантські розбурхані хвилі! Було холодно – на суші, на морі, й у воді?!
Нас було четверо аквалангістів SCUBA на маленькому “каучуковому” надувному човні. Ми полювали на сардини (щороку відбувається всесвітньовідомий “Південноафриканський сардинський пробіг”, масова міграція риби на східне узбережжя Африки.
Власне, нас цікавили не сардини, а хижаки, яких вони приваблюють (маленькі сардини збираються у компактні групи, що називаються “кульками приманки”).
Розважаючи нас, поки ми чекаємо, мігрують горбатих китів. Деякі з них є матерями з телятами. Деякі чоловіки подорожують невеликими групами.
Проте спостерігаючи за сардинами, ми побачили великих горбатих китів, які здавалося були скрізь!
На відео показано дорослих 40-тонних горбатих китів, що ляскають плавцями по воді, а потім цілком вистрибують із води!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *