Тіло підкаже: як розташувати до себе людей

Чи знаєте ви золоте правило перемовин? У процесі комунікації сприйняття інформації на 56% залежить від того, як виглядає спікер (зовнішність, міміка і жести), на 37% від того як він каже і лише на 7% від того, що саме він говорить. Якщо ви хочете бути переконливими, представницькими, викликати повагу і прихильність співрозмовника, то ці поради для вас. Вони допоможуть вам у переговорах, виступах і на співбесідах.
Стежте за поставою
Насамперед, це красиво. Людина з рівною спиною завжди має вигляд здоровішої, сильнішої, енергійнішої, впевненішої у собі, успішнішої і презентабельнішої. Діловий костюм ніколи не буде добре сидіти на сутулій спині.
Стежте за своїми руками
Не всі знають, що руки, складені перед собою на столі на відстані одна від одної, свідчать про добру обізнаність у питанні, яке обговорюється. А ось дотик рукою до носа – ознака брехні або лукавства. Довіра і визнання авторитету співрозмовника показують відкриті долоні. Крім того, таким жестом ви демонструєте, що ваші слова мають цінність.
Станьте праворуч від співрозмовника
Ця маленька хитрість допоможе вам відчувати себе впевненіше на переговорах. Якщо ви розмовляєте стоячи, зробіть маленький крок уліво, щоб ваш праве око було навпроти правого ока співрозмовника.
Дивіться у вічі співрозмовнику
При цьому тримайте голову прямо, не задирайте ніс у прямому сенсі й уникайте погляду спідлоба. Погляд має бути доброзичливим і спокійним. Це викликає довіру і прихильність.
Посміхайтеся
Не кожна посмішка щира. Щоб зрозуміти справжня вона чи фальшива, загляньте співрозмовнику у вічі, адже не дарма кажуть, що вони ніколи не брешуть. Якщо посмішка щира, біля очей з’являться маленькі зморшки (гусячі лапки).
Копіювання жестів
Якщо співрозмовник копіює ваші жести, найімовірніше, діалог досить успішний і шанси добитися успіху – високі. Адже ми копіюємо жести співрозмовника, коли згодні зі словами, відчуваємо довіру і симпатію до людини.
Тримайте дистанцію
Порушення особистого простору людини викликає чималий дискомфорт. Тому заслужити симпатію співрозмовника після вторгнення на його територію на неприпустиму відстань дуже складно. Значно простіше не допустити “заступу”. Для цього варто пам’ятати про чотири основні зони (радіуси) повітряного простору навколо людини:
• Інтимна зона (від 15 до 45 см)
Цю зону ми сприймаємо як особисту власність. Лише близьким людям дозволено в неї входити (батьки діти, близькі друзі і родичі). У жодному разі не можна порушувати цю межу.
• Особиста зона (від 46 см до 1,22 м)
На такій відстані від інших ми можемо бути на вечірках, офіційних прийомах, дружніх зустрічах або на роботі в добре знайомому колективі.
• Соціальна зона (від 1,22 до 3,6 м)
На такій відстані нам комфортно триматися з малознайомими людьми. Наприклад, під час проходження співбесіди або на початку роботи в новому колективі.
• Публічна зона (більш 3,6 м)
Вторгнення в цю зону незнайомих людей може викликати негативні емоції і навіть страх, якщо це сталося в безлюдному місці в темний час доби.
Рухайтеся і жестикулюйте
Спілкуйтеся не лише голосом, а й тілом. За допомогою роботи корпусу, голови і рук можна посилити виразність, природність, переконливість, презентабельність і навіть зміст промови. Жести мають бути чіткими, завершеними і доречними. З метою підвищення навичок самопрезентації можна пройти курс ораторського мистецтва.
Стежте за стопами
Намагайтеся не перехрещувати ноги і не охоплювати стопами ніжки стільця, на якому сидите. Це видає вашу невпевненість і хвилювання. Стежачи за стопами співрозмовника, можна отримати багато корисної інформації.
Нагадаємо, вчені з’ясували, що зіниці людини здатні змінювати свій розмір залежно від ступеня довіри до співрозмовника: якщо відносини між людьми довірчі, то їх зіниці “синхронізують” свій розмір.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *