Віртуальний мандрівник: україномовні YouTube-канали про подорожі

Людей, які подорожують світом не так вже і багато. А тих, хто знімає свої пригоди на відео – ще менше, а таких, хто робить це українською – взагалі одиниці!
Якщо Ви спраглі до мандрівок, авантюр та відкриття чогось нового, але через певні обставини не можете цього зробити, тоді ми допоможемо Вам.
Пропонуємо добірку з україномовних каналів YouTube, які присвячені мандрівкам як Україною, так навколо світу. Вивчайте небачені раніше куточки нашої планети разом з героями влогів та отримуйте заряд позитивних емоцій не покидаючи рідного дому.

Відвідати всі країни (Dima&Inna) #1
Дмитро та Інна – мандрівники з України. А це їх унікальний україномовний тревел-проект про подорожі, пригоди й величезну ціль – Відвідати всі країни. На каналі Ви знайдете багато відео про подорожі світом та Україною.

Ukraїner #2
Унікальний для України медіа-проект, що має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти та сформувати, ким ми є. Творці Ukraїner планують відвідати усі 14 регіонів нашої країни та розповісти пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей та мистецтво. Про новаторів та експериментаторів, про агентів змін та перетворення просторів. За результатами експедиції планується створити сучасні путівники Україною кількома мовами.

Dimon Proidysvit #3
Влогер Дмитро автостопом подорожує Україною та знімає на камеру села, міста та цікавих особистостей, які трапляються на його шляху. Окрім того, він розповідає, як правильно організувати походи в гори, показує справжнє життя в українському селі й ділиться емоціями від мандрів Туреччиною, Литвою та Білоруссю.

ПроПоходи #4
“Бігаємо в гори з сучасним спорядженням та розповідаємо про наші враження від останніх досягнень у світі полегшеного туристичного екіпірування. В гори ходити просто!”, – так про себе розповідають автори каналу. “Про походи” стане справжнім скарбом для усіх, хто цікавиться темою мандрів. Окрім оглядів різноманітного екіпірування, Ви знайдете цікаві відео про подорожі Ісландією, Кіпром, Румунією, Канарами та, звісно, Карпатами.

Двоколісні хроніки / Two-wheeled Chronicles #5
“Двоколісні хроніки” – це реальна подорож та справжні пригоди, а не організоване тревел-шоу зі знімальною групою. Автори каналу, подружжя Володимир Муляр та Ярина Квітка, знімають усе самі й показують світ таким, яким його бачать. Ще пара є музикантами українського гурту “Фолькнери”. Мандрують вони від жовтня 2014 р., а з лютого 2017-го транслюють на Громадському ТБ. Починаючи з 2010 року сім’я здійснила 6 великих велоекспедицій, проїхавши 21 країну та понад 35 000 км.

Про Мандри #6
Зовсім новий канал про подорожі українською мовою. Попри те, що відео ще зовсім мало, “Про Мандри” надзвичайно цікаво дивитись, а якісний монтаж та “живі” історії захоплюють з перших кадрів. Наразі можна переглянути відео про подорожі в Грузію та М’янму.

Blog 360 #7
Перший україномовний проект про подорожі Україною створений командою молодих, активних мандрівників, які люблять свою країну та не уявляють життя без мандрів. На каналі можна переглянути відео про Тернопіль, Луцьк, Львів, Славське, Шацькі Озера, Ужгород та навіть Стамбул.

Орест Зуб #8
Хоча Орест Зуб не є класичним мандрівником: він не мешкає в наметах, не їздить автостопом, а більшість подорожей організовує наперед та з високим рівнем комфорту, але це не заважає нам долучитися і до його каналу. Орест має величезну мрію та мету в житті – відвідати всі країни світу! Станом на нині він підкорив уже 101 державу! Під час мандрівок Орест знімає якісні та надзвичайно цікаві відео.

Україна вражає #9
За враженнями зовсім не обов’язково їхати за кордон. Унікальні природні парки, краєвиди, від яких перехоплює подих, розкішні палаци – все це є у нас в Україні. Загалом – усе найцікавіше з усіх куточків нашої держави.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *